Понтлекс ООД /img/frontend/nomap.png"

Понтлекс ООД

Тьрговците в Понтлекс ООД продават артикулите на фирмата като малка част е от фирмата,а останалата я взимат от фирми,които продават същото ,но на по ниска цена.Това са най-често фирми на Бивши служители на Понтлекс и Елекс,така те си правят тарикатска печалба за сметка на работодателите си.Предвид на това ,когато решите да копувате от тях търсете директно у-я Попов за Понтлекс и Боев за Елекс.

Бих желал да Ви напомня, че преди да стигнете до изказване на мнение в този сайт Всички Вие сте отметнали едно прозорче, с което сте се съгласили с гореспоменатите правила.
Те не са особенно сложни и са написани доста семпло, та да ги разберете!Ще цитирам само три от тях въпреки, че както чета тук Вашите "смели" критики би следвало да цитирам всички: Избягвайте нападките и пишете по същество;
Пишете културно;
Пишете коментарите така, че да не се срамувате от тях по-късно!
много е лесно от една анонимна трибуна да застанеш и да критикуваш създаденото от други а ти самия три месеца да си висял на "чужди" гърбове и добротата на един възпитан и човечен управител!!!
Странно, че никой не е оценил задграничните командировки, обученя, кноу-хау, повишаване на . Новите технологии и машини а седнали да критикуват сандвича за обяд. Че колко са фирмите дето и това дават?!особенно на тия дето цял ден пушат, ходят на разходки до блзкия магазин да си разходят тоалетчетата!
В рамките на Холдинга, част от който е и фирма"Понтлекс" всеки има възможност да работи индивидуално върху собствената си кариера, използвайки СОБСТВЕНИЯ си потенциал и ако той е подвел Управителя в началото а той е имал добротата да го търпи 3 месеца, бих малчала на негово място а не да се бия в гърдит къкъв герой съм!Няма нищо смело, най-вече за Вас!
И нека за финал помоля да не превръщате този сайт в място за изявяване на агресията си, която е всъщност неизразходена енергия, а да отидете и да поработите туку виж Ви харесало!

Загледайте се обаче в оценките на ПИШМАН ТЪРГОВЕЦА и ще разберете че едва ли това е работата-мечта. Изкарал е 3 месеца заради условията на трудовия договор, ако си цитира точната "заплата" която е получил няма да повярвате, още по-весело ще ви стане ако ви каже в какво се състои безплатния обяд. Но няма как, щом да се свърши нещо е въпрос на благоприятно стечение на събитията. Абе пратете някой познат да се направи на клиент и после като ви разказва много ще се смеете.

Чета мненията за тази фирма ПОНТЛЕКС и си мисля,че там наистина е пансион за девици.Щом управителя плаща заплата без да му свършиш никаква работа и не изкарваш нито лев печалба!?А на настоящия служител "Сис" мога да кажа че той не е с нищо по-различен от шефа си.Щом е работил и е изкарвал заплатата на колегата си,значи го е носил на гръб!!!Колегата Ви е много хитър и голям тарикат.Много Ви е прецакал всички и теб и шефа ти.Продължавайте така....................И аз мисля да дойда в ПОНТЛЕКС и да ме храните на обяд и да ми давате заплата без да свърша работа за 1 лев.

Ние можещите,водени от незнаещите,вършим невъзможното за кефа на неблагодарните.И сме направили толкова много,с толкова малко,за толкова кратко време,че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

Колегата изразил предходното мнение се казваше Светослав Славеев, освен че беше калпав се оказа и мързелив. Верно е че, никаква работа не свърши и то поради факта че, се държеше за полата на жена си като "бебе сукалче". Всеки ден след като похапнеше, отново на гърба на фирмата и всички нас, които заработвахме и неговата заплата отиваше при жена си която работеше в непосредствена близост до нас, висеше по няколко часа там незнам поради какви причини (може да е и от ревност), а когато се завърнеше захапваше телефона да води безмислени разговори със сина си. Започна работа във фирмата с връзки, ...жена му е бивш служител...но както и да е. Сега освен всичко, друго се оказа и неблагодарен за да оплува работодателя си и неговата толерантност, не му прави никаква чест.

ЗДРАВЕЙТЕ!Изкарах 3 месеца в ПОНТЛЕКС ООД(ВАРНА) с управител инджинер Любен Попов.Започнах като търговски представител.Трябваше да продавам стоката на фирмата.За 3 месеца такъв живот си изкарах!Нищо не продадох и шефа на фирмата(инджинера) пак ми даваше заплата и ме хранеха на обяд безплатно.Излизах от работа когато и както си исках.Не продадох стока за 1 лев и пак ми плащаше заплата.Такъв балък управител няма никъде,да ти плаща без да си му изкарал някаква печалба!!!Така,че ако не ви се работи и ви мързи започнете работа в тази фирма ще ви плащат за НЕСВЪРШЕНА РАБОТА.Това е мнението ми за Понтлекс.