Баня Стил ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ 3, бл. 321, вх. 1, ет. 5, ап. 17&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ 3, бл. 321, вх. 1, ет. 5, ап. 17

Баня Стил ЕООД

Преди месец кандидатствах и ми казаха, че съм високвалифициран да работя при тях и им трябва човек, който ще се задържи на работа, а аз исках да работя, защото заплатата и работно време ме устройваха. Месец по-късно пак имат обява за същата позиция. Ниво на човешки ресурси=0

Кандидатствах, не ме повикаха на интервю и две седмици по-късно пак са пуснали обява :-D

Някой беше питал за заплатата - през обучителния период тя е 800лв., а след това имало възможност да се увеличи евентуално. Осигуряването е на минимална работна заплата

Бях поканена на интервю, след което ми се обадиха и казаха че са си ”намерили ” по-добър кандидат. На следващия ден пуснаха наново обявата, пълен смях.
Успех на всички!

Здравейте!
Искам да благодаря на целия екип от служители на "Баня стил" в ж. к. "Младост - 4" за професионалното и бързо обслужване. Особено внимателни са ръководителите на магазина, които те посрещат с усмивка и внимание. За мен тези качества са изключително важни за търговията!
Обзаведохме баня изцяло само със стоки от вашия магазин. Нямаме забележки за качеството, напротив банята стана много красива и функционална!
Приятен ден!

1 точка

Като кандидат за работа бях поканен на интервю. По странно интервю не съм виждал. Проведе се от млада дама /Кичка/, която не спира да говори хубави неща за фирмата и не оставя кандидата да каже почти нищо. Въпросната дама казва, че почти нямат текучество на кадри и в същото време заливат сайтовете с постоянни обяви. Част от нещата в обявата доста се разминаваха с казаното на интервюто. Впечатлението ми за фирмата от проведеното интервю не е положително!

Някой може ли да сподели какви са условията на работа в магазините на фирмата? Осигуровки,заплати, работно време...
Предварително благодаря!

1 точка

Много безотговорни, вижда се че служителите са натоварени на макс и не могат да поемат всички поръчки, но въпреки това взимат парите и после чакаш и не получаваш в крайна сметка това, което искаш. Мострите и плочките, които взимате нямат нищо общо като качество. При мен имаше 3 вида плочки от един цвят и докато ги докарахме до еднакъв цвят беше ходене по мъките 3 седмици за това време изминах 600км ходене напред назад. Само в склада на фирмата хората знаеха какво правят и се разбрахме с по 2 думи иначе лелките в магазина бяха супер некомпетентни и разсеяни прехвърляха ме на 5-6 различни лелки за 1 поръчка.

Здравейте хора,
Моето мнение за Баня Стил е високо.
Хората са коректни и доста отзивчиви. За съжаление винаги се намира някой служител, който да развали реномето на фирмата, но като цяло съм много доволна от тях и от обслужването им.

Изключително безотговорни към клиентите си. Поръчките се бавят със седмици и никой не те информира кога ще дойдат. Не вдигат телефона с дни, а когато отидеш на място плочките не са поръчани въобще. Плащаш си и те забравят. Клиента трябва да се бори да получи това, за което е платил, в противен случай ще чака писмо от умрял. Съжалавям, че поръчах от тях, не бих ги препоръчал задари ужасното обслужване и безотговорно отношение.