НОТАРИУС № 571 - МИНКОВА /img/frontend/nomap.png"

НОТАРИУС № 571 - МИНКОВА

Скъпи клиенти и бъдещи каднидат-служители, ако обичате и уважвате лицемерните, надмените, подлите, тънкообидните, високомерните и надутите софианки, то заповядайте в тази кантора на Милена Минкова.
Това за мен е пълен абсурд! Неможе да се работи с човек, който без никаква съобразителност да злепоставя своя служител пред клиента. Това говори за липса на уважение и култура. Помислете само, дали една софиянка, която е дошла в нашия град Пазарджик, има право да се държи по този начин. Започнах съвсем случайно работа и се надявах, че ще натрупам достатъчно опит и стаж, за да продължа моето кариерно развитие. Мога да ви кажа само едно, тази жена, подвежда своите бъдещи служители, каот им обещава че ще ги обучава, но уви - та тя самата не е на ясно с всички процедуари, извършващи се от нотариус. Замислете се малко! Чуете ли за тази жена - по-точно стара мома, бягайте на далече. Много е злобна и долна ! ! ! ! ! ! ! !

Visokomerna i nadmenna jena, bez cuvstvo za otgovornost ! Moq dobra bivcha slujitelka rabotiche za neq, napravi golqma reklama na kantorata i posle bece sakratena. MNOGO E IZGODNO DA SI PRAVICH REKLAMA, ZA SMETKA NA DOBAR SLUJITEL ! Na novata notariuska i pojelavam da zakrie deinostta si v skoro vreme, a na Vanceto Uspex v namiraneto na Korekten rabotodatel ! ! !