Л. И. Д Нет ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Лозенец, ул. ЯКУБИЦА, 2А, ет. 4, ап. 18&markers=София,Район Лозенец, ул. ЯКУБИЦА, 2А, ет. 4, ап. 18

Л. И. Д Нет ЕООД

2 точки от 1 мнение

Собственикът - много невъзпитан, нагъл и безочлив, а в същото време можеш да се впечатлиш само от това колко безумна е самооценката му, както и оценката, която поставя на служителите си.
Обстановката е натоварваща и неприятна
Не знам какъв учител е той, както сам се описва, аз лично не съм наясно да е научил някого на нещо, просто е имал късмета талантливи, нахъсани, млади хора с желание да се развиват, да стартират кариерата си при него. Всъщност стимул може да им е дал единствено заради идеята, че щом той успява, значи те определено трябва да го задминат !
Никакво обучение не се предлага във фирмата, никакво уважение към теб и труда ти.
Неприятно място за работа, с напрегната обстановка, лицемерие, ниски заплати, няма никакъв професионализъм,