ВиЕйСи България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВиЕйСи България ЕООД

Ами колегата е абсолютно прав. Заплата доста под средната. Обещания, обещания, и пак обещания за пари, но уви...... За клиентите не знам, ама като ти дават пари които не стигат да преживееш защо да не си дърпаш клиенти от там за "частпром"?! Там важи с пълна сила девиза"Те ме лъжат, че ми плащат-аз ги лъжа, че работя"

Ако си завършил и искаш да се научиш на нещо , това е фирмата .
Няма адекватно заплащане спярмо работата . Напр : няма значение в кой отдел работиш и какви са ти отговорностите заплата е ~ еднаква . Не е норамално от работниците в Сервизната група да взимат колкото другите . Ние трябва да можем да се оправяме с климатици , ,Schwank-ове , инфрачервено отопление , електро , газ , ВиК , да си монтираме и демонтираме въздуховоди (макар и 2-3 пъти ) . Ако стане гаф скандалът е в "кърпа вързан " независимо дали имаш вина или не . Техническите гледат да се доказват като се оплюват за най-дербната грешка . Мн е шуро-баджанащината , особено в по-горните слоеве .
Опрекват те в 2 случая - когато взимаш самоинициятива и когато не . Колкото по-малко работиш и не се набиваш на очи толкова по-добре .
Трябва да се съобразяваш с настроенията на техническия . Ако си монтажник на климатици , то скандалите няма да ти липсват . Отнасяме го за какво ли не .
Командировъните за 1 ден са ТАБУ .
Има си и своите предимства - частното е със служебни материали , анрхия , отиваш на работа с 20-30 мин . закъснение . Взимаш на частно клиенти на фирмата .