козметик плюс - бюти зон /img/frontend/nomap.png"

козметик плюс - бюти зон

Един съвет от мен , никога  не  си  подавайте документи  там ,  средата  за труд е в влажни подземни помещения , козметиката  е потънала  в прах .. На края на  работния ден си  прашен ... уморен от натоварването  за малкото  им скромно възнаграждения .................. и  най на  последно място на  теб не  ти  се полага  дори  да си  закупиш  козметика  ..... :) това  което  се случва там е пълен фарс ... лъскави  магазини ........изтормозен персонал ... ниско заплащане  големи изисквания ... хора забога  не  ходете  там ... има  и  други  фирми ..... успех на  фирмата  пожелавам успешно да фалира ......

Заплатата в бюти зон е 450 брутна-350лв чисто имаш и бонос схема средно 500-600лв.Работното време е гадно,нямаш право да си сменяш смяите има глоби неустойката е мн. голяма.С две думи прочети си договора мн добре консултирай се с адвокат и пак помисли след 1година какви ще са заплатите и дали си струва.Все пак по цял ден ще стоиш права и нямаш право да сядаш внимавай и с глобите всичко това е за 2 ГОДИНИ