Спетема кафе /img/frontend/nomap.png"

Спетема кафе

Бивш служител съм на фирмата. Изказвам собственото си мнение - вътре цари хаос. Парите, които са ти договорени - нищо общо с тях - по-малко и изключително неточно изплатени. В юридическия отдел е пълен безпорядък, воден от една руса умница Десислава Гинчева. За нищо не става, но си придава важности и мрънка за всичко. Завършила технечски университет Варна с право вече е велик юрист. В айти отдела също никой от нищо не рабира, ама карай да върви. Като цяло не си струва да си губиш врмето там. Та, така. :)

Вижте,тази компания има огромен потенциал.Проблемът е не правилно планиране. А относно собственика,страхотен човек... Интересува се от всичко което се случва,отворен е да помогне винаги и на всеки свой служител. За разлика от много фирми той винаги е насреща и във всеки един момент можеш да се срещнеш с него и да разговаряш. Пак казвам има огромен потенциал,само трябва да се свети часовника със ситуацията на пазара към момента.

Аз работя вече 4 години в тази фабрика и много се чудя как е възможно да плюе някой изобщо! Винаги са ми плащали навреме и много пъти има съм получавал бонуси. Шефовете са разбрани и са ми помагали с какво ли не. На който не му се работи защо търси работодателя да му е виновен? А па собственика ако не е супер вече не знам какво да кажа. И заем ми даде човека, и винаги се е грижил за служутелите да има работа, да има бинуси. Аз съм доволен.

Подкрепям всичко казано за тази фирма. Предприятието все едно е след бомба и вътре и вън. Зимата те вали сняг лятото дъжд за да те прохлади защото вътре е много топло. Служителите са избирани с конкурс за малоумни, Г-Н Мекушин си и няма представа на какво ниво е в тази ф-ма.Условия за работа нула, иначе работа много и всякаква. Един продукт се преправя по няколко пъти и тогава се пуска на пазара пак в нетърговски вид. Пренабиват се дати на кафе, чай.Ръководството е под всякаква критика ходят надолу нагоре без да знаят се случва особено този Теодор, дето няма търпение да стане време да си ходи. А оня Гуров решил да се развихри и изгонил половината работници от фирмата и накрая си работил в производството барабар с гл.шеф и всички маймуни от офиса. Смешна фирма е това. В пройзводство-едни дърпат и другите а се взимат еднакви пари. При напускане не могат да ти оформят документоте по 2седмици защото някоя не си върши работата а взима пари, но там е така този дето нищо не прави той взел повече. Мизерия и малоуници в спетема!

Ниски заплати,но който иска може да пробва,защото се краде яко в тая фирма.Ръководството мрази служителите и обратното.Дават се мизерни заплати,а работниците си го връщат като крадат кой каквото може.Ако ви харесва такъв начин на работа-заповядайте в Спетема.
И да знаете че "ръководството" от нищо не разбира,така че няма нужда да имате умения и качества.Само се съгласявайте с русото чудо с аудито и се подмазвайте лекичко и всичко ще е наред.

Завода им от вътре и от вън е като след бомба, заплатите са отвратително ниски и си правят гавра с тебе, екипа е тъп... от шефове до работници и никой не си мърда пръста да се подобри нещо, заплатата ти се договаря според "я го бутни тоя, че е мой приятел", вътре в завода дишат изпаренията от "кафето" без маски и прочие, зимата е студ, няма условия, нивото на интелигентност общо на всички там е може би под -50...Обаче най-смешното в тва подобие на фирма е, въпреки че заплатите са мизерни, шефчетата се развозват с последни модели Ауди и то луксозни дето са по 100-200 бона нагоре, нищо, че завода им е тоалетна и заплатите са нула. Оная русата патка и тя, миналия път като я видях гледаше в колата, като все едно са и свършили 5 негъра на челото. И как няма да гледа като обявите са повече от работниците вътре. Имах един от мая клас наркоман даже и него го бяха приели. От там нататъка няма смисъл да се коментира.

работя от скоро там и фирмата е перфектна, за колкото пари съм се договорил толкова получавам на време, ако денят е празничен взимаме парите преди празника. Работи се точно по часовник 8:30 започваме 17:30 всички сме си тръгнали без да има оставане след работно време и тн. Шефове, началници и колеги са супер - вършиш ли си работата и не се скатаваш и правиш на интересен се държат супер и работата върви и времето лети :)

видях, че има обява в джобс.бг за търговски представител на "Спетема". Бих искала да разбера каква заплата получава всеки нов там? Какви са колите, които се карат? Има ли право представителя да се прибира до домът си с тях? Какво е работното време ? Изкарват ли се бонуси? Как се дава заплатата - на ръка или по банков път? Има ли възможност да се развиеш и да минеш на по-висок ранг по отношение на заплащането?

Здравейте, изказвам си разочарованието към проведеното ми "интервю". Бях поканена на интервю по обява в jobs.bg за регионален мениджър. Отидох в уговорения ден и час, очакваха ме двама мъже, които ми заявиха , че позицията не е регионален мениджър, а супервайзор. Останах учудена , но все пак продължихме интервюто. Помолиха ме да им разкажа CV-то си , понеже не могли да го разпечатат, само им съобщили от офиса, за уговореното интервю.
Искам да попитам това ли е начин за провеждане на интервю? Та тези хора нямат уважение към работата, която те вършат, а какво остава да имат отношение към останалите служители.
С извинение , но в този момент, въпреки позициите им , в моите очи те изглеждаха като хора, които не знаят защо са там. Не знам защо губят своето време и времето на кандидатите.
Много нисък професионализъм , но може би това е политика на фирмата. Желая им успех!

Много е грозно да коментирате управителя на фирмата,за да е стигнала до това ниво си има качества,които вие не притежавате и злобата и завистта ви е голяма, типично за такъв тип злобни "душички"каквито явно сте!Да рядко има професионализъм съчетан с талант,но приемете го...стига сте злословили...