Сънлайт Индастриъл /img/frontend/nomap.png"

Сънлайт Индастриъл

нещо си объркал мястото за реклама !!!

Сънлайт Индастриъл ЕООД е представител на гръцката компания Systems Sunlight S.A. Основната дейност на фирмата е проектиране, производство и търговия с батерии и енергийни системи, с общо над 770 служители в Гърция и по света. С продуктова гама от над 1500 специализирани продукта ние покриваме енергийните нужди на сектори с изключително високи изисквания като индустрия, транспорт, телекомуникации, отбрана, строителство и инфраструктура.
Systems Sunlight S.A. се нарежда между световните топ производители на интегрирани енергийни системи и специфични батерии и е сключила споразумения за дългосрочно сътрудничество с международни компании в сектора на отбранителната промишленост и водещи компании на световният пазар за електроника, телекомуникации и енергийни системи.
Systems Sunlight S.A. е със седалище на управление и производствена база в Гърция и независими представителства в България, Румъния, Украйна, Полша, Сърбия, Франция и Германия, както и търговски офиси в Близкия Изток и Испания. На българския пазар компанията стъпва преди 10 години и е част от Германос Телеком България. От октомври 2006 продължава дейността си като отделна компания под името Сънлайт Индастриъл ЕООД.