мирокио ад-нова загора /img/frontend/nomap.png"

мирокио ад-нова загора

3 точки от 1 мнение

От прочетените мнения до тук ми стана ясно че доста от работниците в бранша не са доволни както от условията на работа така и от заплащането.А какво ли е било със същите критерии например в годините например м/у1975 и1989години.Питам защото през тези години имах възможноста да работя вВТК-Г.Димитров в цех апретура и багрене но не за такъв дълъг период.Специалноста ми е точно такава-среден техник по апретурно багрилна техника.Та всеки който е работил или работи на посочено място му е пределно ясно за какво става дума-агресивна среда, влажност близо колкото садържа една краставица и като сложиш киселините .Та всяка работа си има спицификата но когато няма нужното отношение към работника и съответното заплащане това говори един път че работника не може да натрупа нужния авторитет и мисли за друга свера за своята изява.Така че сегашните капиталисти се надяват точно на това,те не искат специалисти а аргати за малко пари да им вършиш много работа е то не само работа ами колкото се може повече длъжности да им изпъняваш както казах за нищо пари.