Скайлайн ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Скайлайн ЕООД

Работех в тази фирма преди няколко години и да Ви кажа, наистина управителката не е добре психически, често си променя настроението от никаква ситуация става като полудяла. Много обижда служителите и е в състояние да те сломи, независимо какъв непокист си. Не знам как досега не съм чул някоя да си е изпуснал нервите и да я е пребил, защото точно това заслужава! Аз работих там много малко, защото не бях мазохист и бързо се махнах. Не ви съветвам да работите там!

И аз заставам зад всички, "богопомазани" да работят в тази фирма. За съжаление човек много късно разбира с какви хора си е имал работа, как най-подмолно са го използвали и когато е показал характер, СА МУ БИЛИ ДУЗПАТА. За съжаление у нас на такива работодатели им се разминава, но пък винаги има възмездие на този свят........за всеки.

Световната Финансова Криза в тази фирма я" усетихме"при самото започване.

Здравейте! Аз работя от щест месеца в Скай Лайн и съм доста притеснена от променливото настроение на шефката. Започвам сериозно да се замислям за друга работа

Бивш служител,не защото съм имала проблем с Теди Вергилова,а защото не успях да се впиша в състава на ...професионалистите.Тя и Кринчев са точно такива.
Изискват?Естествено...Не би трябвало с клиент да контактува некомпетентен служител.За пет месеца работа,бих казала,че не знам и половината от нещата...
Там човек винаги има какво да учи и трябва да учи.Не е лесно...стига да не се предава .Успех!

Кали!
Незная дали си Кали или си Вергилова, но такова нецензурно отношение на Работодател с Подчинен е НЕДОПУСТИМО.
нЯМА ДЪЛГО ТАКА вергилова все така да мачка хората.

Аз работя като консултант в тази фирма. Ежемесечно във фирмата се провеждат тестове за повишаване на нивото ни като консултанти. Задачата е да сме максимално компенентни и в полза на клиента. Работата ни въобще не е лесна особено за човек, който за първи път се сблъсква с тази професия. Изисква се доста време за навлизане в проблематиката. Даже след година работа в тази фирма мога да кажа, че все още има какво да уча. Един от най- добрите консултанти в областта на дограмите е точно нашата управителка и никак не и е лесно, ако някой дойде да и обяснява как е чел 5 дни и вече всичко знае и му е ясно, а да не говорим че има претенции да и дава наставления как да управлява фирмата си. За съжаление се намират и някакви такива наши бивши колеги.

Такъв работодател ,с такова отношение към подчинен, ако не ми се бе случило на мен нямаше да повярвам, че съществува.
Такъв речник, безочливо отношениене не съм чувала и чела , че може да има!
Така че Хора внимавайте къде отвивате да работите!
На 6 работен ден имах тест!!!!! Няма нищо лошо в това. На следващият ден резултатите при 100 въпроса имах 10 грешни и 15 или 20 нерешени въпроса. ШЕФКАТА ми каза , че по тъп човек не е виждала. Хубаво и това нямам против - не ме харесва не си допадаме след 6 ден ок. Но на 7 ден имаше пусната обява за работното място, където все още заемах в СКАЙЛАЙН Т.ВЕРГИЛОВА и аз попитах ще работим ли ще се обижда ме ли или вече всичко приключва. И тогава мили хора Шефката ме нарече - Тъп Олигофрен със самочуствие!!!!!!!!!!!!!
Правете си сами изводите