ТОПЕЙ ООД /img/frontend/nomap.png"

ТОПЕЙ ООД

здравейте, може ли някой да ми даде актуални тел. и адрес на фирмата.
благодаря!

Пиша , като напуснал преди седмица от фирма Топей гр. Благоевград. Работих 34 дни по 12 часа,6 дни командировка,от 400 до 550км пробег на ден и възнаграждението според ,,шефа и шефката"са 490лв. Заплащането,беше много под обещаното,дори не ми изплатиха командировките от 20 лв.на ден. Обръщам се към всички, които искат да кандидадстват в тази фирма  Топей,не се подлъгвайте от обещания и си търсете правата. Аз им повярвах и това ми е голяма грешка,тръгвах без да бъда предупреден за командировки само от добра воля и да се свърши работа,една седмица пътувах с бъбречна криза упоен от болкоуспокояващи , защото нямаше кой и трябваше да стискам зъби само пак да се свърши работа. Имах предложение за друга работа.Веднага отидох при шефа и шефката от коректност ,като посочих работно време , заплащане,към коя организация ме търсят да започна работа.И двамата ми дадоха да разбера , че колко съм  добър в работата ,че заплащането там е малко и бля,бля,бля...... Да Ви кажа млади хора,които търсите работа -да криза е ,заплащането не е като на запад , но не знам на вас но на мен писна да се подиграват.Обещах им на ,,МОЙТЕ МИЛИ РАБОТОДАТЕЛИ'', че няма да оставя нещата така,извиках проверка от инспекцията по труда в резултат 3-ма работещи без трудов договор-глоба от 4500 мин. до 35000 макс.,ще уведомя Данъчните и НАП.5

виждам , че мненията за топей са различни , мисля да кандидатствам там , може ли някой , който е работил на скоро там да даде мнение , защото тези са от преди 2 години ?

БЛАГОДАРЯ МАРИЯНА ЗА ПОДКРЕПАТА и по точно за мнението ти така е наистина -ние сме като малоумници не можем да работим като шефката.е аз си работя в Чирпан в момента дистрибутор и то на фирма производител искам да си докажа на себе си че не съм малоумна и мога да правя пари-и най интересното е че в понеделник ще съм район БЛАГОЕВГРАД поемат ти хотел и дневни 20 лева и най важното фирма производител доказана на пазара,ВЕСЕЛА КОЛЕДА живи и здрави а който както иска да си работи ............

Имам една поправка към мнението на Станислава - те не ги сменят като носни кърпички, а хората сами си тръгват, защото там няма нормални условя за работа. Диана , обаче държи винаги да се знае и да се казва, че тя е изгонила всички.
Там няма нормално отношение към никого и според шефката както държи да я наричат - Диана никой не струва и всички са малоумници. Да не говорим че те карат да работиш до късно , все са недоволни от оборота и има глоби за щяло и нещяло.

1 точка

здравейте читатели на тази страница ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ МОЕТО МНЕНИЕ НЕ МИСЛЯ ЧЕ Е ТОЛКОВА ВАЖНО ЗАЩОТО ВСЕКИ САМ ПРЕЦЕНЯ но безработицата позволява на нормалните хора да бъдат третирани и обиждани и малтретирани да си мълчат от всеки един писък или обида на шеф или шефка...парите какво ли не правят -та за тази неизвестна фирма да си кажа моето мнение с мъжа ми сме от гр.чирпан той е 1 братовчед на шефката-диана ние бяхме за 2 седмици там,все нещо не и харесваше иска невъзможното да научиш района и обектите им за 3 дни всеки ден да се прибираш с ъс заявки за не знам си колко лева и накрая ме изкара че съм интригантка че съм говорила че са прекупвачи и продават скъпо е това не съм го казвала на чужди хора но сега го споделям отидете и вижте дано ви хареса рабоата,на мен всичко ми е пред очите как ме хващаха и ме изхвърляха на вън като чуеха за тази фирма,все още сънувам как ни изхвърли като мръсни кучета от фирмата и за което сме и много благодарни живяли сме в европа ,в испания по точно и дори непознати испанци за които сммме работили не са се държали така с нас ,нека господ реши кой е прав кой е крив но това отношение го няма никъде пожелавам ви успех на всички кандидати защото и на мен в магазините в които ходих да правя оферти ми го пожелаваха -казваха ми дано се задържиш в тази фирма за което не вярваме защото ги сменят като носни кърпи всяка седмица -е да явно са прави.УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ

Интересно ми е ,защо тази фирма неможе да си намери служители?Ако е толкова добра,колкото Галина казва,тогава не би трябвало да и виждам обявата всеки месец в продължение почти на година.Самия аз исках да кандидатствам в Топей,но именно това ме отказа.Държа да кажа че нямам никакво отношение към фирмата.Единствената информация която имам за нея е от обявата и в Jobs.bg и този сайт.....

Аз съм Галина, работех като търговски представител в " Топей". Искам да кажа на всички, които мислят да кандидатстват за позиция там, че в тази фирма се цени професионализма, тончността и искреността. По повод на изказването за глобите мога да кажа, че за половин година работа нам, нямаше такъв случай. Това че " не плащат" също не е вярно, напротив - в      " Топей" тези, които проявяват лоялност и искренност винаги са били поощрявани и стимулирани. Фирмата предоставя доври възможности  за развитие и финансова стабилност.
Поздрави на невероятният екип на "Топей", по спецялно на мениджъра Олег Георгиев!

Поздравления на Олег,
на мьрзеливите и некадьрни служители винаги друг им е виновен.Жалките опити на ентусиасти да станат тьрговци да се финансират от фирмите е похвално,но води до изливането на "помия" по адрес на работодателите.Наближаващото изгладняване е вероятният начин бзлгарина да се научи на работа.Скоро всичко ще си доиде по местата.
Успех на Топеи в борбата с безотговорни и злонамерени работници.

работил сьм няма трудов договор и осигуровки има глупави глоби за 1мин закьснение 10 лв сутрин работи се сутрин от 7.00 вечер минимум до 20.00 часа за смешни пари 200 лв основна аплата и процент минават се 250-300 кл на ден често и в неделя много стар автопарк голям цирк зимата закьсващ по пьтищата редовно постоянно течат обяви за работа вече не си пишат фирмата ТОПЕЙ а тьрсят чрез посреднически фирми