Наталия ММ ООД /img/frontend/nomap.png"

Наталия ММ ООД

Каквото и да пиша отново и отново,трябва само да се повтарям! Ели,ако ти четеш сега това ти пращам усмивки,на Руми целувки по въздуха,а на Иван Хасиев и всички останали поздрави от сърце!!! Няма да е никак лошо да откриете цех в Велико Търново или Горна Оряховица :) Ще се радвам ако решите да си направите една фирмена екскурзия до Царевец!!! Всички ви обичам,дори и тези които не познавам :) Ще ви дойда на гости на лятоооо :) Желая Ви да се давите в късмет,Бъдете здрави и БОГ да Ви пази!

prosto ima mn izli6ni 6tatni rabotnici,koito neizpalnqvat nikakva deinost a polu4avat mnogo pove4e ot rabotnika.Govorq za kontrolite i gadno e 4e po tozi na4in se podigravat s horata det vadqt i tehnite zaplati
Kraino vreme e upravitelkata da si otvori o4ite
rabotih 8 i otgore godini tam znam za kakvo stava duma

6te ima li bade6te firmata v dospat ostanahme s mnogo dobri vpe4etlenia USPEH!

Zdraveite!!! Pi6e vi edna va6a minalogodi6na satrudni4ka taka da se kaje,Valia ot Gorna Orqhovica! Iskam samo da kaja 4e stra6no mnogo mi lipsva kolegiqta na firmata! ostavam s mnogo dobro vpe4atlenie za ''Nataliq MM'' i ako moje6e v cqla Balgariq da bqha takiva firmite... Izkazvam moite blagodarnosti kum firmata zatova 4e mi dade vazmojnostta da rabotq za imenno kratkoto vreme,prez koeto jivqh v Goce Del4ev! Vinagi 6te se 4yvstvam 4ast ot VAS za6toto vie postignahte tova v men! Imam ideq za vas: elate i otvorete va6 klon i tyk v Gorna Orqhovica :) 6te rabotq za vas s ydovolstvie! Yvajenieto mi kam vas e zape4atano! Pozdravi ot men,dano me pomnite :)

zapla6tane ni6tojno yvajenie s sigornost