Наталия ММ ООД /img/frontend/nomap.png"

Наталия ММ ООД

не мога да кажа нищо лошо за фирмата колегите са супер контролата също работиш си в приятна обстановка и никой не ти диша на врата.. е ако не хващаш нормата е нормално да взимаш по-малко пари все едно ако работиш на друго място ще взимаш повече да бе навсякъде е едно и също!Евала и само напред

Здравейте мнението за фирмата е много НЕзадовалително. Смятам че Наталия не е запозната с напрегнатата обстановка, която цари във Фирмата всичко е свои хора и се режи обикновенния работник в бройките. Когато на проверка идваха италианците нормите с разценките бяха откачени от вратата да не виждата какви ударници на труда сме и за какви жълти стотинки работим. Другият миомент е че изтеече информация че заплата взимат хора които не идват на работа но присъстват в списъците със заплатите /Близки, роднини на местните шефчета/.  Скоро време много от работничките няма да издържат на напъна и ще напуснат. Даже смеят да се шегуват че преизпълняваме нормата с което сме изпреварили и Китайците.

Атмосферата е напрегната не се дава възможност за равитие пречат роднинските връзки и измислените правила на работа който така или иначе не се спазват заплата е мизерна не се изкарва даже и минимална работна заплата унижението е максимално

Бивш работник на фирмата в Берковица съм.Септември,тази година,пак ще започна работа в в Наталия ММ гр.Берковица.Винаги съм била над нормата,но парите бяха незадоволителни.Надявам се сега да има подобрение,да няма космически норми и заплащането да е на ниво!!!Харесва ми тази работа,винаги съм имала коректни ОТК-ата,даже едната почина,Катя се казваше.Тя ни беше като "майчица".С тези аспираций чувам оплакване от жените.Дали не са направени както трябва,за да е добре на всички,незнам.На едни им духа,на други им е горещо...Но просто е приятно да се работи на чисто,няма прах,аз понеже имам алергия към прахта,зареждат ти контейнера постоянно.Вече разбрах,че има и сгънати етикети.Няма да се броят инструкции или етикети,защото се мерят яйцата и така.Като започна пак ще пиша мнение.С голямо уважение! Люси

Раководството на фирмата предлагам да помисли мн. сериозно в/у проблема сас запла6ането за6тото неможе фирма като тази да си позволява да дава толкова ни6тожни заплати при нали4ието на толкова работа.Хората вав града се опитват по някакав на4ин да си изкарат хляба а фирмата не им осигурява сигорност.Пове4ето хора които работят вав тази фирма са там от няма и как и таи като хората правят ме4е6ка ослуга на фирмата тя трябва да им се отблагодари а тя праwи то4но обратното.ГОНИ РАБОТНИЦИ СЛАГА ВИСОКИ НОРМИ И КАКвО СТАВА КОИ Е О6ТЕТЕН И ДЖЕТЕ СТРАНИ ЗА6ТО,ЗА6ТОТО ФИРМАТА НЕ МИСЛИ ЗА РАБОТНИЦИТЕ СИ А САМО КАК ТЕ ДА НАПРАЖЯТ ПОРА4КАТА ОТ КОЯТО КАКВО ВЗИМАТ СМЕ6НИ.... ПАРИ!помислете сериозно дали хората го заслуйават ж дне6ни дни!!!!!!!

Благодарности на всички от Наталия-ММ.Харесвам ви и ви уважавам всички.

Много сам доволна от Фирмата 4е ми помогна с пари в наи-тежкия момент с пари

2009г.
Искам да кажа , че аз получавах в тази фирма от 150-200 лв. заплата на 8 ч работно време . Работота е много, високи норми ,да не горим за отношението на контроллите и майсторите , дето го раздават по-големи шефове и от Наталия Петралийска.
 ОГРОМНО РАЗОЧОРОВАНИЕ  от Иван Хасиев. Никого повече не бих работила там !!!

Хей здравейте приятели!!! Валя от Горна Оряховица Ви пише и искам да Ви кажа че скивах от едно местенце новата партида на играчките-много са сладки!!! Браво! Съжалявам че неможах да Ви видя сега като идвах,но до два месеца пак ще дойда и за тогава обещавам че няма да се оттървете от менннн :) Обичам Ви много,бъдете здрави!

Аз бях в колектива на фирмата в гр.Доспат бях много доволна и казвам,че много ми липсват всички колеги Шефката и работата. Много искам нещтата да се оправят и отново да заработим.УСПЕХ!!!