ProWave / ПроУейв /img/frontend/nomap.png"

ProWave / ПроУейв

Те не фалираха ли? Много хубаво - не е на хубаво - по повод колегата с идеалистичното мнение....

Всичко написано в първото мнение е абсолютно вярно, с изключение на едно - НЕ ПЛАЩАТ ЗАПЛАТИТЕ. за осигуровки дори не са чували. собственика на фирмата е пълен дебил, който за съжаление затри хубавата фирма и ПРЕКРАСНИЯ й Екип!!

И най-важното е, че винаги заплатите се получават навреме.

Заплащане - изключително добро и ме осигуряват на пълната ми заплата
Уважение - безпрекословно, безкористно, честно. при нас всеки е лидер в своята област и дава най-доброто от себе си и в работата си, и в социалните отношения с останалите колеги
Потенциал - изключително голям, всяка start-up компания разкрива нови хоризонти за изява и развитие в кариерата
Колеги - изключителен екип, в който участват утвърдени професионалисти, всеки със свое мнение и виждане по въпросите, но с ясна мисъл за общата цел и бъдеще на компанията
Работна среда - няма да казвам, че ще ни завидят ;)