БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Глобите,които налагат са незаконни. Ако ви глобят,подайте сигнал в Инспекцията по труда!

ШУРОБАДЖАНАШКА ФИРМА В КОЯТО ЕДИНСТВЕНО ПРИВИЛЕГИРОВАНИ СА ХОРА С ВРЪЗКИ ВЪВ ФИРМАТА.ТОВА СА РОДНИНИ ИЛИ ПРИЯТЕЛИ НА НАЧАЛНИЦИТЕ ИЛИ НАРКОМАНИ КОИТО НИКЪДЕ ДРУГАДЕ НЕ МОГАТ ДА СИ НАМЕРЯТ РАБОТА.ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО СА НАЕТИ ПО ОБЯВА ИЛИ ОТ БЮРОТО ПО ТРУДА СА СЪС СТАТУТ НА БЕЗПРАВНИ РОБИ КОИТО БИВАТ ПРОДАВАНИ КАТО СТОКА ПО ОБЕКТИТЕ НА КЛИЕНТИТЕ НА ФИРМАТА КАТО ОБЩИ РАБОТНИЦИ ИЛИ КАТО МОМЧЕТА ЗА ВСИЧКО.РАБОТНИКЪТ ОХРАНИТЕЛ НАЕТ ОТ БОРСАТА ИЛИ ПО ОБЯВА НЯМА НИКАКВА ЮРЕДИЧЕСКА ИЛИ ФИЗИЧЕСКА ЗАЩИТА ОТ СТРАНА НА ФИРМАТА И АКО ВЪЗНИКНЕ ИНЦИДЕНТ НА ОБЕКТА,ФИРМАТА ОСТАВЯ РАБОТНИКА ДА СЕ ОПРАВЯ САМ.В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИЗКАРВАТ РАБОТНИКА ВИНОВЕН И ФИРМАТА БУКВАЛНО СИ ИЗМИВА РЪЦЕТЕ С ОХРАНИТЕЛЯ И ПРЕХВЪРЛЯ ЦЯЛАТА ОТГОВОРНОСТ ВЪРХУ НЕГО.ЗА ДА ВИ ИЗМЪКНАТ ПАРИ ОТ ЗАПЛАТАТА ВИ ВНУШАВАТ ЧУВСТВО ЗА ВИНА И ДАЖЕ СА СТЕ ИЗРЯДЕН ВИ ОТДЪРЖАТ ПАРИ БЕЗ ДА ВИ ДАВАТ ОБЯСНЕНИЕ ЗА КАКВО.ОБИКНОВЕННО ОТДРЪЖКИТЕ СА ОТ 20 ДО 100 ЛЕВА ОТ ВСЯКА ЗАПЛАТА.ЕДИНСТВЕНИТЕ КОИТО СА ПОД ПОСТОЯНЕН КОНТРОЛ СА ОБИКНОВЕНИТЕ РАБОТНИЦИ НАЕТИ ПО ОБЯВА ИЛИ ОТ БОРСАТА.НАЧАЛНИЦИТЕ,ТЕХНИТЕ ПРОТЕЖЕТА И НАРКОМАНИТЕ МОГАТ ДА СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ПОИСКАТ И АКО НЯКОЙ ОТ ТЯХ НЕЩО СЕ ИЗДЪНИ,НАКАЗВАТ НЯКОЙ ОБИКНОВЕН ОХРАНИТЕЛ КОЙТО НЯМА ХАБЕР ЗА КАКВО ГО НАКАЗВАТ.РАБОТНИКЪТ НАЕТ ПО ОБЯВА ИЛИ ОТ БОРСАТА Е ПО ПРЕЗУМЦИЯ ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО И ЕДИНСТВЕНОТО ПРАВО КОЕТО ИМА Е ДА НАПУСНЕ КАТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОСТАВЯ ПОСЛЕДНАТА СИ ЗАПЛАТА В ПОЛЗА НА ФИРМАТА.НАЧАЛНИЦИТЕ МУ Я ОТДЪРЖАТ ПО РАЗЛИЧНИ ИЗМИСЛЕНИ ОТ ТЯХ ПОВОДИ КАТО НАПРУМЕР ЗА ДРЕХИ КОИТО ПО ДОГОВОР ТРЯБВА ДА БЪДАТ ВЪРНАТИ,НО ФИРМАТА НЕ ИСКА ДРЕХИТЕ А ПАРИТЕ ВИ.ТАКА ВИ ПРОДАВАТ НАСИЛА ДРЕХИ.МОЖЕ ДА СТЕ РАБОТИЛИ ДВА МЕСЕЦА С ТЯХ ИЛИ ЕДНА ГОДИНА ИЛИ ТРИ ГОДИНИ,ПЛАЩАТЕ ГИ КАТО НОВИ ДАЖЕ ДА СТЕГИ СКЪСАЛИ ОТ РАБОТА.ОТ МОМЕНТА В КОЙТО ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА,ЗАПОЧВАТ ДА ВИ ПРАВЯТ НА ГЛУПАК И ДА СЕ ПОДИГРАВАТ С ВАС ЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ.ЗАПЛАТИТЕ СЕ ДАВАТ В ПЛИК И РЕАЛНО НЯМАТЕ ДОКУМЕНТ КОЛКО ПАРИ СА ВИ ДАЛИ.ТОВА ИМ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ВИ ПЛАТЯТ КОЛКОТО СИ ИСКАТ И ДАЖЕ И ВЪОБЩЕ ДА НЕ ВИ ПЛАТЯТ.ГАВРАТА С РАБОТНИЦИТЕ Е ПЪЛНА И НИКОЙ КОЙТО Е ВЗЕТ ОТ БОРСАТА ИЛИ ПО ОБЯВА НЕ РАБОТИ ПОВЕЧЕ ОТ ДВА МЕСЕЦА В ТАЗИ ФИРМА И ПОВЕЧЕ НЕ ПОВТАРЯ ДА ЗАПОЧНЕ РАБОТА ТАМ ЗАЩОТО КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РАБОТИТЕ В НЕЯ,ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ СЕ НАБУТВАТЕ.БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВРЪЗКИТЕ КОИТО ИМА ФИРМАТА,ИМА ПЪЛЕН КАРДБЛАНЖ ДА ПРАВИ КАКВОТО СИ ПОИСКА.ЗАПОЧНЕТЕ ЛИ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА,БУКВАЛНО СИ ПЛАЩАТЕ ЧЕ РАБОТИТЕ В НЕЯ.РАБОТНИКЪТ В ТАЗИ ФОРМА Е СТОКА ЗА ПРОДАН.АКО НЯКОЙ ПЛАТИ ЗА ДА ВИ НАКАЖАТ (НЕЗАВИСИМО ДАЛИ Е КЛИЕНТ НА ФИРМАТА ИЛИ ВЪНШЕН ЧОВЕК),СРЕЩУ СЪОТВЕТНОТО ЗАПЛАЩАНЕ ЩЕ ВИ НАКАЖАТ КАКТО СА ВИ ПОРЪЧАЛИ.НАКРАТКО КАЗАНО Е ОПАСНО ДА СЕ РАБОТИ В ТАЗИ ФИРМА И ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ ГУБИТЕ ЗАЩОТО В НЕЯ СТЕ СТОКА ЗА ПРОДАН И НЯМАТЕ НИКАКВИ ПРАВА,ИНАЧЕ СЪМ СЪГЛАСЕН СЪС ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ НЕГАТИВНИ МНЕНИЯ ПУБЛИКУВАНИ ТУКА!!!

НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ В ТАЗИ ФИРМА!!!
Здравейте, пиша мнение като вече бивш служител на Боду ООД (и слава Богу). Ето обещанията и реално получените неща по-късно:

Обещание №1. 5 лева на час чиста нетна ставка

Реалност: след 2 месеца увъртане къде са ми неизплатените пари, отговорът беше следния :" Когато ти си дал смяна на мястото Х, ставката не е била 5лв./час както ти е обявено тогава, а е била 3.687, не съм сигурен точно"

Обещание №2. Работни смени - 2 работни - 2 почивни дни
1-ва работна смяна - 16 часа
2-ра работна смяна - 13 часа

Реалност: седмица-две след започването ни беше съобщено, че има друга заповед и часовете от 16/13, стават 15/13, а в неделните дни - 9)

Обещание №3. Работа на конкретно местоположение

Реалност: обещаната локация за работа нямаше нищо общо с дадената ни в последствие такава)

Обещание №4. Заплатата ще ви се плаща по карта, а авансът ще ви се носи от вашия комендант на място в обекта, в който работите.
РЕАЛНОСТ: 2 месеца увъртане, че не са направили нещо ТРЗ-тата, на третия месец ни беше казано, че първоначално приетото ми удостоверение за IBAN от банка ДСК "не става, защото ние сме само на ОББ". Извадих си ново удостоверение за IBAN от посочената от тях банка, и го отнесох в офиса, но пари по сметката ми отново нямаше. Едва на четвъртият и последен месец получих постъпление там, но трябваше отново да отида до офиса, за да си получа аванса. Авансът ми е донесен точно ВЕДНЪЖ от моя "комендант". Всички останали пъти за 4 месеца трябваше да ходя до офиса, тъй като няма кой да се занимава с това.

Още:
- Минава един чичко, т.нар. "експерт качество", който се заяжда за какво ли не, БЕЗ ПРИЧИНА. Пише доклади за, цитирам: "амортизирани дънки", а по правилник всеки служител има право на дънки ВЕДНЪЖ годишно, т.е. трябва сам да си купиш, но и тези дънки, които си купиш "не стават, защото не са брандирани с логото на фирмата".

- Постоянно трябва да вършиш работата на своя комендант, да правиш графици, да правиш месечни отчети, и когато кажеш, че това не е твоя работа и никога не си го правил, следват заядни, надменно поведение и т.н.

- Постоянно те карат да ходиш на срещи с управителя на фирмата поради "изключително слабите резултати" (Няма какви резултати да очаква ръководството на тази фирма, при положение, че на служителите им се удържат постоянно пари за нещо. В най-общия случай удържаните пари са за осигуровки, какви и в какъв размер НИКОЙ не може да каже)

- Трудовата медицина, която РАБОТОДАТЕЛЯТ е ДЛЪЖЕН да покрие в пълен размер, защото съгласно Кодекса на труда той е "длъжен да осигури на служителите си безопасни условия на труд", се заплаща от СЛУЖИТЕЛИТЕ В РАЗМЕР НА 5 ЛЕВА МЕСЕЧНО. Такова нещо не съществува и тази обявена сума от 5 лева е на ГОДИШНА БАЗА и се плаща от РАБОТОДАТЕЛЯ.

Мога да кажа още много неща, но мисля, че казах достатъчно. Ако поне малко уважавате себе си и своя труд, независимо на каква възраст сте - НИКОГА НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ТУК. Ще получите празни обещания преди да подпишете договор, а след това ЛЪЖИ, ЗАЯДНИ И ОЩЕ ПРАЗНИ ОБЕЩАНИЯ.

Пълни измамници !!!

Обещанията нямат нищо общо с реалността !!!

Бягайте далеко от това долно**обно място !!!

Лъжи за смешни пари тва ще получите !!!

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:

Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,02 BTC на месец, което е около 400$ на месец.

Управителите на тази фирма знаят ли,че съществува такова нещо като "Кодекс на труда" и имат ли намерение в скоро време да го прочетат ,и да започнат да го спазват.

Фирмата има навика да удържа пари без причина. Тези пари не се въстановяват и не ти се дава обяснение защо ги няма. Има и проверяващи за униформа, които глобяват без причина. Отношението към работника е лошо и като цяло либсва каквото и да било уважение. Като цяло не си заслужава
( тип фирма загуба на време)

В тази фирма не обичат да плащат и редовно глобяват и удържат от парите. Веднъж глобени парите не се въстановяват (дори и удръжката да е без причина). Уважението и нормалното поведение във фирмата липсва напълно. Каквито и малки плюсове да има работата, те просто не си заслужават в тази фирма. Не препоръчвам.

Гадна фирма с гадни работодатели.

Пълна некомпетентност на работници и ръководство.

Мошеници !!!
Стойте колкото се може по далеко от тази фирма !!!

ИЗМАМНИЦИИИИИИ !!!