Група технология на металите /img/frontend/nomap.png"

Група технология на металите

Обявите им за работа, трябва да започват с фразата ,, Търсят се падари на обрани бустани, с цел да се спечели някое проектче и да се гушнат паричките. Пък после ще видим. Я камилата, я камилара ,,
Това е практика на доста залязващи фирми в страната.Част от работодателите на такива фирми нямат интерес те да работят и се развиват!!!
Искам да ги попитам-не събраха ли достатъчно CV-та и не проведоха ли достатъчно формални интервюта, за да изработят проектите си ?

Пиша ви за една личност в Алуком Плевен. Името му е Асен Урманов, директор някакъв. Като го Google и ви излиза племенник на баш онзи Трактор - Алексей Петров, участвали били в разграбването на Кремиковци. Пенсионирана мутра да ви е началник? Вие си решавате...

Алуком град Плевен. С очите си видях как се гаврят с нов служител. Забраниха му да си използва болничния, както е на антибиотици или ще го уволнят! И човека си бачка! Обвиниха го, че фалшифицирал болничния, защото го мързяло! Заявиха му, че ще го уволнят ако се разболее! Заплатата е минималната + бонуси лично определени от началниците. Тъпкано е с доносници и директора им вярва и за най-абсурдните неща!

Здравейте, някой може ли да изкаже някакво мнение за "Алуком" АД или за Група технология на металите.
Благодаря предварително!

Аз съм вече бивш служител на Арма - един от заводите към ГТМ. Мога да изкажа адмирации за фирмата. Това е една от малкото такива, които спазват стриктно законите и осигуряват добри условия на труд на работниците и служителите си, дори в загиващ завод, какъвто е този в гр. Лозница. Друг е въпроса за колегиалността в организацията, но това по-скоро го отдавам на манталитет, личностно възпитание и принципи. Радвам се, че бях част от екипа на ГТМ и искрено съжалявам за кончината на леярната в Лозница. Желая Ви успех!

Искам да работя във вашата фирма.Машинен инжинер сьм специалност Технологий и сьорьжения за термично обработване на металите и сплавите.Адреса ми е [email protected]
С уважение Алексов

Много добър работодател. Заплащането е отлично още от самото начало. Има ваучери за храна, плащат ти телефона, има столова с нечувано ниски цени. Шефката е супер - красива, интелигентна с чувство за хумор и адски човечна и разбираща и същевременно лидер, който те мотивира.
Колегите те приемат много бързо и е лесно да се привържеш към колектива.
Работата е интересна и динамична. Не се налага да оставяш в извънработно време, въпреки, че на моменти е доста натоварено.
Минуси - местоположение, липса на информация за промените.