ТМ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТМ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Не знам какви ги приказвате ,но фирмата се завърна по-силна от всякога под друго име ,но същите собственици пак ще ги молите за работа ВСИЧКО Е ОК!
УСПЕХ! :)

Съжалявам за казаното по адрес на бившия колега Н.Р които бе великолепен гатерист,а шефа ни Борко просто една плюнка под налягане и незасъхнала полюция. А семеиство Атанасови са плод на експерименти с екскрименти....

Фирмата ве4е е аут, подстригана от банки и други кредитори....КЕФ...Не може да лъжеш хората и да се правиш на дръж ми шапката...Рая и съпруга й заслужават само и единствено затвор без право на замяна...

Аз лично напуснах , защото  заплатата на такива като тях беше три пъти  по- голяма от моята , а работата им  нула , отговорност за гафовете никой не можа да им потърси.  Интригите особено на единия - хиляди,  доносничеството  още толкова. И в крайна сметка те са много недоволни и неоправдани, според мен за" свършената работа" не трябваше  нищо да получават.

Искам да ви кажа че това е фирма в която наистина всичко е неорганизиано.....Само празни обещания получавахме всички!!!!!!!

Явно моето вчерашно мнение е подразнило г-н Атанасов, защото днес той ми се обади. И аз не знам какво ми беше станало, та да напиша такова мнение за един от най-честните, най-спокойните и най-организирани управители на фирма в цялата великотърновска област. Може би трябва да се прегледам. Сигурно имам амнезия. Само едно нещо ми прави впечатление в останалите коментари. Използвана е думата "писерушка". А аз тази дума съм я чувал няколко пъти през живота си и то все от един и същ човек, чието име ще запазя в тайна. Ще кажа само, че името не е на човекът, който го е написал. Така че все пак има 0,001 % вероятност мнението да е написано от човека, от който съм чул въпросната дума.
И така, в заключение мисля да кажа, че аз явно много забравям. За което моля да бъда извинен. Дори съм забравил къде точно в компютъра си съм записал звуковият файл, който записах с телефона си по време на едно от многото събирания, на които г-н Атанасов ни даваше обещания за светлото бъдеще.
Спирам да пиша, за да не отегчавам читателите в сайта с моите типични за луд човек душевни терзания. Г-н Атанасов не е лъжец и мошеник. Което може да бъде потвърдено от всички хора, които са работили с него.
П. С. Аз отивам да ме освидетелстват.

Това фирмата където израстнах професионално , научих много и бих се върнал когато се стабилизира.Благодарен съм за опита.

Това е фирмата която ми даде тласък в живота,там за първи път в нямаше делене на етническа основа,много е жалко че рядко това се случва .

Мога да споделя само едно 4е работата в фирмата е добра за мен.Колегата Н.Р ако е гатерист то тогава за съм космонавт.Само брак бе хора Срамота наи голямата скатавка.