ЕТ "Мария - Мария Цонкова - Детелина Цонкова" /img/frontend/nomap.png"

ЕТ "Мария - Мария Цонкова - Детелина Цонкова"

Абе незнам кои пише тиа коментари относно фирма мария цонкова ама е пълен негодник които го марзи да работи иси търси някакво опраждание. че неплащали и така нататака тия хора кадетоса написали тези коментари относно фирмата маиса свикнали даси седят и някои даидава пари еитака че са хубави

Всеки един човек уважаващ труда си,неби отишъл там да работи.Фирмата си има един избранник който е от години там и само той е единствения който работи и варши всичко.А Вие,ще сте му прислуга на него.Отношението на Шефовете е голямо ДЕБЕЛООЧИЕ.Работиш а те все нямат пари да ти платят.Просто ти вартят парите на лихва за да се оправят тях си,а ти може да стоиш на тъмно,да ти вземат жилището,да ти спрат телефоните и какво ли още не.Но те винаги само обещават и залагват хората като подхвърлят по някой лев евентуално на седмица,но и те неса сигурни.Сега е Март месец,а те неса издалжили заплатите за Декември.Представете си за какво става дума.Може да се окаже че работиш още Май а да неси взел и за Януари.Ами ако кажат че са фалирали?Работил си за тяхното семейство цели 5 месеца.А намират пари да купуват колиба за кучето си на стойност около 10 000 лв?Ето как едно животно е по ценно от тези които им искарват парите за да могат да живеят на гарба ни.Не нормирано работно време което го няма никаде в България.Смени които приключват по малките часове на ноща-03.00.смени които са по 12-13ч.Без да се заплаща това разбира се.Пробити ботуши и мокри крака.Одврат е хора,повярвайте и несе заблуйдавайте каквото и да ви казват на интервюто.Питайте работниците които са там в момента,нека от тях разберете истината.Изумен съм как е вазможно да нее затворвна до сега тази фирма която изнася всяка седмица по 3-4 тира продъкция а неси плаща на работниците и не спазва обещанията си които дава когато са назор.По добре си стойте вав вас,отколкото да ходите на работа и да си плащате за това.Ами ако утре се окаже че сте работили и е фалирал и няма да вземете и нищо за тези 3-4месеца?Мислете преди всичко.

хора срам ме е да ги чета тези мнения ,не може тази толкова "лоша" фирма да е толкова лоша щом за 15 г, е успяла от квартално магазинче да стане водещо месопреработвателно предприятие, което продава продукция и в европа.Вярно шефовете не ги обичат марзеливите ,но има хора като мен който работят от 7-8 г. във фирмата,Хора моля ви, дайте да ги уважаваме тези "лоши" шефове който успяват да ни запазят работните места в тези трудни времена ,защото иначе бога ми, няма да ги стигнем американците

бивш служител -работих там около 6 месеца преди 3-4 години и сега като чета мненията и коменторите на бивши ,настоящи служители се чудя е мая как досега тази госпожа или господин на въпросната фирма"Мария Цонкова не се е запилял в гори тилилеиски от срам заради тези безобразия които явно продължават и единственото ми обяснение е че фирма Мария Цонкова ще продължава все така с безочие докато бута под масата пари и пилешки атрибути в чантите на проверяващи от всички институции.Явно толкова струва чистата съвест на проверяващият-едно пиле.

незнам тая фирма как ще си задържи работниците,всеки месец напускат хора!
-Защо напускат тези хора?
-Защото почнеш работа и получаваш след 70 дена пари!
-Колко?
-Ами 100 лева.
-Колко трябва да получиш на месец?
-450 лева и нагоре.
-Добри пари.Взимаш ли ги всичките?
-Не,за цял месец ги цъкат и все ти казват в събота половината другата събота другата половина.
-Ами тогава защо се оплакваш?
-Защото с тези пари по малко дет ги дават не моем да си опраим вноските,тока,вода и други разходи.
-Ясно,ще се има в предвид за тая фирма,дали да започна работа,благодаря.

''''''интервю между работещ в фирмата и кандидат за работа''''''

Основното изискване във фирмата е да се работи много - по празници,в събота,извън работно време и т.н. Естествено това не се заплаща допълнително.Определено заплащането не отговаря на обема на работата-разминаването е голямо ! Работи се със стари транспортни средства,със стара материална база.Новите машини се поддържат с минимум средства,което само по себе си води до затруднения сега и за в бъдеще.Това изнервя още повече работата.Практически работата се крепи на усилията на управителя (който живее там )- (( докога??)) Единственият плюс е това,че може би в резултат на робският натиск от страна на ръководството - обикновенните работници са добри хора и добър колектив. А иначе всичко е о кей !.

Моля всеки уважаващ себе си човек, ако това е последната му възможност за работа да не отива там. Ще е за негово добро. За фирмата е актуално следното: там отиваш колкото да не си си вкъщи. Работиш, студуваш и накрая като питаш за пари все нямат. По два месеца ти бавят заплата, а накрая даже не ти й я дават.
Моля Ви хора не ходете там.