"Най-Маг" ООД /img/frontend/nomap.png"

"Най-Маг" ООД

Nay - Mag е една от малкото фирми, които можеше да пробие на пазара и да работи добре, но поради стечение на обстоятелствата на световната финансова криза претърпя провал. Това е лошо, а аз много бих искал да продължа да се развивам в тази фирма. Хубави колеги, стабилен мениджър!

Това е една от фирмите, които ще напусна с най-голямо съжаление. Заплащането беше на ниво, отношението на колегите спрямо човека много добро и приятелско. Привелегии имаше за което съм благодарен на шефа :)Фирмената сигурност? Че кой е сигурен за работата си в тази финансова рецесия? От гледна точна на свободното време, човек когато иска да направи нещо, винаги ще намери свободно време. Потенциалът за развитие беше голям, не бяхме голям екип, а фирмата се разрастваше от страна на клиенти, сервиз, оборот, продуктов каталог. Винаги имаше място за умни и интелигентни хора при нас, които горят за работа! Работната среда беше повече от приятелска, а с колегите така свикваш че не ти се тръгва от работното място. Местоположението беше комуникативно. Работната среда повече от приятна, като изключим тук таме някое задръстване ;) Първият в София онлаин хранителен магазин затвори! Главната причина - световната иконимическа криза, която се отрази по най-неблагоприятния начин за нас. www.nay-mag.com
С Уважение Господин Иванов - Дичо