ИЗИ ЛАН ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИЗИ ЛАН ЕООД

2 точки от 1 мнение

Заплащането винаги е забавено. По някога се случва с повече от две седмици. Осигуровките са в/у минимална работна заплата.
Уважават си хората до толкова, че да не ги е страх от тях. Фирмата е изключително ниско бюджетна и всеки провокиран служител може да нанесе много големи по мащаб щети. Като личностни качества, никой не го интересувате.
Привилегии няма никакви.
Фирмена сигурност няма. Техническия директор напуска, паролите на опорните у-ва останаха непроменени
Работното време е на смени. Два дни се работи по 12 часа и два дни се почива.
Потенциал за развитие няма. Структурата е такава че Вие ще сте назначен директно под управителя. Персоналът наброява 10тина човека за три града.
Офиса се намира на бул. Скобелев, което от своя страна прави паркирането почти невъзможно.
Колегите....някои са момчета на място. Други гледат да се издъниш за да докладват.
Работната среда е сведена до ниско ниво на хигиена, мирис на застояло и разбира се пот.