Веста Инд ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Централен, ул. ЯНТРА, 2, ет. 2&markers=Пловдив,Район р-н Централен, ул. ЯНТРА, 2, ет. 2

Веста Инд ООД

искам да искажа мнение за фирмата.Просто докато сте удобен ще сте на чест и почитание.Дадена власт на някои хора от офиса които на 2 магарета сламата не мога да разделят,си мислят,че са хванали господ за макарите.Извънреден труд не се заплаща,а ако се заплаща ти хвърлят някой лев да ти замажат очите.Клюките и шуробаджанащината е голяма.При 1 отказ да изпълниш нещо в почивен или не-работен ден ставаш лошия.На хората от офиса само ще кажа колкото и да пишете тук положителни коментари няма да заблудите хората.За да достигнете по голямо ниво в фирмата,а не да сте обща бичкия трябва езика да ви е ДОСТАААА голям и Влажен.А за работниците в склада само ще кажа на 60 години щом си наведен значи цял живот си бил мижитурка визирам конкретно дамата,която казва път на младите а се е закотвила като пиявица на стола и за колегата,който с мазната си усмивка се опитва да те накара да повярваш,че не ти прави кал а всъщност нее така.Има много да се изпише за тази фирма,но смятам да не си хабя ценното време за незначителни примати

Здравейте.Добра фирма с добро управление.Добри продукти но с положителните коментари до тук.Дори и на новото място си има старите проблеми."Другарката" Стойчева не смята ли да се пенсионира това е жена с адски нагло,нахално поведение.Дребнава душица,некомпетентни съвети за материалите ви,Вулгарен език.Също така виждам,че някои от старите служители ги нямя.Андрейчо тотална греда вечно намусен винаги мръсна и не добре опакована стоко.Новият ви служител,който се представи като Георги Черноземски не знам защо наемате такива хора.зададох му въпроси свързани с вашите продукти отиде да пита Стойчева,което е абсурдно да ми обеснява.Като организация сте много добре.Надявам се не съм обидил никой с коментара си.

здравейте.Дългодишен ваш клиент съм и не мога да си отговоря какво прави старата дама на новото място.Адски злобна жена,дребнава душа постоянно дава акали макар да не и ги искам.До колкото плоизводството момчетата си вършат работата,усмихнати ако могат да помогнат дават консултация до колкото са запознати.Виждам,че имате и нов началник склад нее зле да го научите какви материали плодавате,защото става смешен да не знае с какво се занимава вашата фирма

колкото и да пише управителката мнения не може да заблуди никой, съкращава хора без скруполи от днес за утре, не плаща на хората парите които дължи, хора ако държите на себеуважението бягайте далеч от тази фирма

На всички бивши служители мога да задам няколко въпроса:
1. Имало ли е месец през който не сте получавали трудовото си възнаграждение;
2. Винаги ли сте били коректни към фирмата - не сте крадяли материали и гориво, винали ли сте си изпълнявали служебните задължения, никога ли не сте ползвали служебни автомобили за собствена полза, никога ли не сти си тръгвали преди да свърши работното време без да уведомявате работодателя;
3. Сега като не работите във фирмата получаватели по - високо възнаграждение (в случай че работите);
4. Ако фирмата е толкова лоша, защо някой от Вас питаха за работа?

супер некоректни и дребни души, големи обещания без покритие. не плащат отпуската, не плащат извънреден труд, не им се дават пари за нищо, никога не знаеш колко ще получиш. лъжат и работниците и клиентите с всичко. измамна фирма, бягайте далече от нея

rabotata e dosta tejka zapla6taneto e dobro mn mn 6efove mn malko rabotnici palna ka6a e kolegialnost s 2dumi izob6to nqma ob6to zeto firmata ne struva

малко пари - тежка работа , абе общо взето в тази фирма ако ги няма момчетата от производството и техния началник , (които не са заплатени както заслужават) отдавна щеше да е загинала на пазара . Просто шефовете си поставят тварде високи цели за пазарна икономика ,вместо да си подобрят фирмата от вътре . Ако продължават така скоро може и без персонал да останат.

Много нервна управителка,много вътрешни сплетни,голямо дебнене,слаба организация,научава се доста в професионално отношение,нормално заплащане

В тази фирма има повече шефове отколкото служители.Пуснали малко "фандък" на някои незначителни фигури и те си мислят, че могат да те командват.Заплащането им е под всякъква критика.Парите ги взимат само определени хора и колкото и да се напъвате това няма да се промени.Да не говорим за работното място.Би трябвало да се плащат вредни. Хора не се лъжете да постъпвате на работа там.Няма да видите нищо добро.Само унижение ви чака.Е и много работа за никакви пари.