Веста Инд ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Централен, ул. ЯНТРА, 2, ет. 2&markers=Пловдив,Район р-н Централен, ул. ЯНТРА, 2, ет. 2

Веста Инд ООД

Професионалисти във всички отношения!

Вчера бях при вас да пазарувам,искам само да кажа отвратително отношение.Сам да си товаря стоката е абсурдно

Моля,бившите колеги от Веста инд,да не пишат от други имена и то неграмотно!!!Първо от името на Антон,после и от името на Андрей.Не е коректно,"коректност" за която пишете!Коректност,която никога не е имало,към работниците!Ще спра до тук,че ми е под достойнството да се занимавам с комплексирани хорица!
П.С-А иначе, наистина "успех"!

7 години работих за Веста инд коректно отношение,добър колектив.Успех

Само ще кажа,че това е фирма с история.Лидер на европейския пазар.Европейските фирми се съобразяват с нас.

Кажи ти колко е като знаеш много.Гарантирам ти, че е в пъти от европейското ( дори по паритет на покупвателна способност).

Драги ми смехурко,явно си бил от работниците,които са ги ръчкали постоянно да си вършат работата.Предполагам си бивш работник в фирмата щом знаеш какво е заплащането.Откъде коментираш нещо,което нямаш представа какво е заплащането в фирмата

Европейска заплата драги ми смехурко е от 2000лв нагоре и то за работниците (демек минимална).

Уникална фирма.Такива шефове може само да иска всеки еин работник.Заплащането е плосто на европейско ниво

За престоя си в фирма Веста инд мога да кажа,че има какво да се научи.Искам да благодаря за дадената ми възможност за реализация.Коректни работодатели във всяко едно отношение.Успех на бъдещите кандидати