санома /img/frontend/nomap.png"
3 точки от 1 мнение

много ми е интересно написаното и реших да Ви кажа на всички че, това е навсякаде. Аз работех в една от най- големите търговски вериги в страната и ми харесваше. Независимо че, от толква много работа която имах забравях да обядвам. Независимо че, част от колегите се скатаваха постояно. Пък и шефа да си призная - неставаше(даже той си го казваше).Да не говорим за заплати - смях в залата.Е големи пари има но...........на високите етажи./Има и шуробаджанаштина де/ Имаше и други облаги,но чак след като си работил 1на годин във фирмата. Да не говорим, че работното ми място беше на майната си -един час на отиване за работа и час и половина на връщане. :) Сега работя за същите пари, на 20 - 30 минути стигам, работата е 100 пъти по - малко и имам социални придобивки от назначаването ми ,а не след 1на година. Обаче няма да кажа и една лоша дума за старата си работа, защото много неща съм научила ,ама наистина много , запознах се с много готини хора с които и сега подържам контакт. И така от всякъде взимам с пълни шепи и си тръгвам в момента в които никои неочаква. Така си отмъшавам за неправдите в работата и ги наказвам :) Дали има нормални работодатели???????????????? sorry ako ima grechki