Шайн Он ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Красна поляна, Квартал Западен парк, бл. 87, вх. В, ап. 12&markers=София, Красна поляна, Квартал Западен парк, бл. 87, вх. В, ап. 12

Шайн Он ЕООД

2 точки от 1 мнение

В никакъв случай не си помисляйте за тази фирма. Запитвали ли сте се защо има такова текучество на персонал? Всеки месец само глоби, а дори не ти казват за какво са те. Дори напоследък забелязвам освен глобите започнахме да плащаме заплатите на някакви търтеи, които се чудят по цял ден какви глупости да правят. Нямаш право даже да се защитиш. А бе гнусна работа.
Управителят лично разчиства сметки със служителите. Той приема всяко едно назначение и освобождаване на служител като лична кауза на себе доказване, величие, сила и надмощие. Той се гаври със служителите си , освобождавайки ги без причини, а те мълчат само защото са бедни .
Там няма възможност за развитие, всеки който бъде повишен бива уволняван, изключение са хората от семейството. Ако мнението ти е различно с това на управлението, бивате уволнени. Работи се извънредно, а извънредния труд не се заплаща.