Проксимус Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Проксимус Инженеринг

4 точки от 1 мнение

Здравейте!
Ако говорим за Проксимус Инженеринг ЕООД гр. Варна аз мога да ви кажа че си има доста добри позиции и ако мислите че фирмата не е сигурна, лъжите се! Като всяка една работа тук си има и плюсове(служебен телефон, кола, осигурена заплата на точната дата и т.н.) и минуси(найстина има глоби но в 90% от случайте са заслужени). Найстина постъпват на работа току що дипломирани или все още не дипломирани служители, но благодарение помоща на по опитните служители те лесно и бързо навлизат в съществото на извършваната дейност(колегите не отказват помощ и съдейстават по всички възможни начини) това му се вика фирменно обучение за което в някой фирми се заплаща! Принципно нямам много големи наблюдения за софийския офис и знам какво означава ДЕП (Дейвид също знае). Мога да кажа, че е вярно защото съм бил на не е един обект движен от Д. Р. Мойсеев. От друга страна поставете се на негово място трябва да сте - управител, технически ръководител, проектант, търговски представител, сервизен техник и какво ли още не. Ако някой мисли че може да замести Дейвид да пише. Според мен Дейвид е принуден да бъде такъв какъвто е както всички нас. Според мен фирмата е добра и предлага добри възможности за развитие за тези който ги искат.