Интеза ООД /img/frontend/nomap.png"

Интеза ООД

Разбирам разочарованието Ви,че не сте била одобрена за започване на работа в тази компания, но този факт не Ви дава право да обвинявате лица, които са само служители в нея.Ако от тях зависеше вашето назначаване на работа,то нямаше да има необходимост от пътуването Ви до гр.София.Аз съм представител на агенцията за подбор на персонал, провела интервю с Вас и пазя цялата последваща кореспонденция,в която конкретно съм обяснила,че при интервю в София, компанията не поема разходите Ви по транспорта и престоя.Обидите и клеветите ви  не мисля, че са удачен вариант да търсите възмездие за ситуации, които са предвидливо изяснение още преди тяхното възникване.

Кандидатствах за работа във варненския офис на фирмата като офис сътрудник. Бях одобрена за втори етап в София. Не бях назначена, но няма да коментирам този факт сега, смятам че самото интервю беше направено професионално. Искам да коментирам обаче мениджъра на клона във Варна! Господин Троев! Този господин ме убеждаваше преди да приема пътуването до София, че разходите ми ще бъдат покрити! След интервюто го потърсих няколко дни по-късно, за да разбера каква е процедурата по осребряване на разходите! Отговори ми, че всичко е уредено със счетоводителя в София! Лъжа! От София нищо такова не знаят, свързали са се с него и той е отрекъл всичко! Това е чиста форма на подвеждане, което води до финансово ощетяване! За човек, който си търси работа, финансите са дефицит! Явно никой не е бил съгласен да пътува на собствени разноски и този господин е решил просто да излъже! Г-н Троев представлява Интеза и щом тази фирма държи такъв човек на мениджърска позиция си направете сами заключение как работи фирмата извън София! Позорно и срамно е! Моят съвет: изисквайте официални имейли от фирмата за всеки детайл, който Ви кажат, че биха извършили във Ваша полза!

Аз пък мисля,че Мауер са доста по-добри заключващи системи от вносовете на Интеза. Но това си е мое мнение:).

Прозират коментари на изгонени от фирмата. Шефа не търпи лентяи. И е гонил много такива.
Смятам, че въпреки кризата, фирмата работи добре и все още предлага най-добрите заключващи системи в България.

АМИ И АЗ ЧУХ, ЧЕ НЕЩАТА СА ДОСТА ЗЛЕ И ИНТЕЗА ГУБЕЛИ МНОГО БЪРЗО ПОЗИЦИИ, ОСОБЕНО ОТ НАЧАЧЛОТО НА 2010. МИСЛЕХ ДА КАНДИДАТСТВАМ ТАМ, НО ПОПРОУЧИХ И РАЗБРАХ, ЧЕ В МОМЕНТА НЕ Е НАЙ-ДОБРАТА АЛТЕРНАТИВА. ТЪЙ КАТО СЕ ПОЗАИНТЕРЕСУВАХ, МОИ ПРИЯТЕЛИ МЕ НАСОЧИХА КЪМ МАУЕР (ЕДНО ВРЕМЕ ДЕКАБА СЕ КАЗВАШЕ) - В МОМЕНТА ВЪРВЕЛИ МНОГО ДОБРЕ - В БЪЛГАРИЯ АЗ ГИ ПОЗНАВАМ КАТО НОМЕР 1, НО РАЗБРАХ И ДОСТА ИЗНАСЯЛИ И ТОВА ГИ ПРАВЕЛО МНОГО СИЛНИ, ОСОБЕНО В ЕВРОПА. МОЖЕШ ТАМ ДА ПРОБВАШ, САМО ЧЕ ЦЕНТРАЛАТА ИМ МАЙ Е ВЪВ ВАРНА, АМА ИМАТ И В СОФИЯ ОФИС МАЙ...ПОТЪРСИ ИЗ НЕТА...

търся работа и смятам да опитам в интеза - как са там? чувам, че напоследък работите били зле, но не знам дали е така наистина - казват, че бързо губели позиции на пазара... щ е се радвам, ако някой ми даде малко по-истинна информация, за да знам дали дас е захващам с тях изобщо...

Абе,тва интезата си е много яко!

Фирмата и мениджъра и са на високо ниво но за съжаление всичко това бледнее на фона на прототията злобата и некадърността на повечето хора заели ръководни позиции а и служители Радвам се че не работя вече там Всеки уважаващ себе си човек би си скъсал нервите за малко пари

Фирмата действително се развива, но за съжаление с изключение на управителя, хората ръководители на отдели не са си на мястото !
Интриги и сплетни а ако някой иска да постигне нещо ще го смачкат за да си остане на тяхното ниво.
Жалко за Управителя който е широко скроен човек но е дал власт на хора които са се самозабравили. Не бих препоръчала на никого да си губи времето там.

Парите са малко,началниците много,няколко човека си живеят супер на гърба на останалите.Не бих завела познат там