Интеза ООД /img/frontend/nomap.png"

Интеза ООД

Искам само да потвърдя предишен коментар относно интервютата или поне частта с чакането. Ако решите, че си заслужава, се въоръжете с търпение, защото пет години по-късно още не умеят да се организират.

Не е задължително да си луд, за да работиш в тази фирма, но помага. А може и само да си прост.

Въпросната Елена е бивша любовница на шефа и заради това е с го лямо самочувствие,но вече е 'стара чанта'
Самата фирма не си заслужава.Заплатите са смешно малки за изискванията които има ръководството.
Самото ръководство е съставено от трима такива като Елена (с голямо самочувствие) които заради собствените си големи заплати са готови да ви вкарат в затвора.
Наобещанията ,че фирмата ще ви обучи не вярвайте.Ще работите 6 месеца от 9.00 до 21.00 на минимална заплата и след като се самообучите ще си останете на същата заплата благодарение пак на тези тримата от запаса.
Работата в Интеза е абсолютна загуба на време и късане на нерви,но всеки си преценява

Хахах!! Забележете само каква злоба лъха от предишния коментар... Явно не осъзнавате, че така само затвърждавате предишния ми коментар. Освен, че излагате себе си, излагате и фирмата в която работите.

Кои по-точно "УДОБСТВА" сте ми обяснили по телефона? Обяснихте ми къде е офисът и, че трябва да си нося CV, а не сте ми казали, че викате по няколко човека за един и същ час(незнайно защо). Значи да разбирам, че за вас е нормално да си уговорите среща за 9:00 и човекът, с когото имате среща, да закъснее с час и половина?

"След като преценявате да останете говори за Вас, че сте съгласен с условията и държите на всяка цена да представите себе си до край."

Това как трябва да го разбирам? Може би искате да кажете, че никой нормален не би чакал толкова време? Също така и, че това интервю е било нагласено и умишлено сте карали хората да чакат, за да може всички да се откажат?

Да Ви кажа ли какво се чете от вашия коментар? Чете се злоба, непрофесионализъм и самонадеяност.. Нещо от рода "Аз съм толкова велика, от къде на къде някой ще изказва различно от моето мнение"
Съвета, който мога да ви дам, е да си намерите мъж.. или, ако имате такъв, то той да си върши по-често работата.. :)

Съжалявам, че сте останали с това впечатление от интервюто.
Не може да отречете, че за така споменатите от Вас "неудобства" бяхте предупреден лично от мен предварително по телефона. Ваша е преценката да се съгласите с условията или да откажете да се явите не интервю. Когато не сте доволен от предварителните указания за кандидатстване не чакате час и 40 минути и постфактум да изразите негативното си мнение. След като преценявате да останете говори за Вас, че сте съгласен с условията и държите на всяка цена да представите себе си до край. Иначе, останалото е само заядлив коментар или неудовлетворение от представянето Ви на самото интервю.
За съжаление това се чете от Вашите редове.

Направо съм потресен от въпросната фирма.. Поканиха ме на интервю за Търговски мениджър и ми казаха да си принтирам CV и мотивационно писмо... викам си ОК, сигурно искат да проверят колко съм мотивирам. Като отидох на интервюто се оказа, че сме поканени 4 човека за един и същ час..  Чаках час и 40 мин, докато най-накрая стигне моя ред!!!! Отношението на интервюиращата няма да го коментирам. Държеше се все едно съм и длъжен..
Сами си преценете какво е отношението към служителите. Н ямат пари да си купят принтер ли? Или пък не могат да си направят сметката колко време отнема едно интервю, за да не карат хората да чакат?

То си има критерии за тези неща, Светла - кои системи са по-добри се определя на базата на тестове и издадени в следствие на това сертификати. На Мауер патроните са едни от най-добрите в Европа и по нищо не отстъпват на вносовете на Интеза - вярвай ми или се зарови и научи повече за тези неща преди да изказваш компетентно мнение. Единствената разлика, разбира се, е цената, тъй като нашенските (разбирай тези на Мауер) се произвеждат именно в нашата страна, България, и цените им са доста по-различни. Иначе качеството е сходимо. А ако качеството и нивото на сигурност е едно и също и цената ти е по-ниска с 20, 30 или 50 процента, ти кое би предпочела да си купиш? :)

Фирмата предлага най-добрите системи за заключване в България. Това, че на Мауер са по-надеждни е ала-бала. Може би е въпрос на реклама и дистрибуторска мрежа, а и на крайна цена вероятно. Мой приятел работи в тази сфера и повярвайте ми домът му не е заключен с Мауер.

http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=452 - daite mi edna pri4ina da kandidatstwam w tazi firma sled komentarite v bgrabotodatel :))) plus tova wsi4ko, koeto go jelaete kato dokumenti da predstawq na pyrvoto interwiu, ve4e sym Wi go izpratil? Ili moje bi tonera na printera Wi e swyr6il ? Ako jelaete na minavane kym firmata Wi za interwiuto na, koeto me pokanihte, da mina pokrai prez office 1 superstore i da Wi kupq edin - kajete mi samo w HR otdela kakyv e modela na printera Wi?!?
---------------------------
От: ИНТЕЗА ООД
Дата: 30.05.2012 17:19
Относно: Re: ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ В МАГАЗИН ЗА ЗАКЛЮЧВАЩИ СИСТЕМИ

Уважаеми кандидати за работа в „Интеза” ООД ,
Заповядайте на предварителен разговор в Централният ни офис намиращ се на ул. Кукуш № 1 – Източно крило на ЕНТЕЛ ТТТ. Запознайте се с продуктовата гама на „Интеза” ООД на нашият сайт : www.intesa.bg .
Предварителното интервю ще се проведе на 01 юни петък от 9,30 часа, необходими документи които трябва да носите:
• Актуална снимка – паспортен формат ;
• Подробна автобиография – точен адрес – подробно описан трудов опит – образование , квалификации , курсове , придобити умения ;
• Мотивационно писмо в което със свои думи да опишете желанието за работа , очакванията , стремежи.
Личен състав Цветанка Герджикова

Фирма не струваща нищо, управителът не уважава служителите си!!!! Не препоръчвам на никой тази фирма, пълна с лицемери......