Рожен Пласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Рожен Пласт ЕООД

Достави ми удоволствие да работя със служителите в организацията. Винаги са много учтиви, усмихнати и готови да помогнат с каквото могат. Винаги ми е приятно, когато съм сред тях. Чудесен екип са.

Не е трудно да се предвиди от кого са последните две мнения, но мисля, че първо трябваше да си дадът сметка какви способности са показали и дали наистина са си заслужавали заплатата всеки месец и след това да изказват мнение, въпреки че такива мнения няма как да бъдат показателни и да влияят на когото и да било. Бих казала на тези хора, че трябва да се научат да гледат по-далеч от носа си, защото малко или много вярвах в тях и очаквах да покажат това което могат, и че аз първо съм търсила удовлетворение от работата и след това е всичко останало, предполагам, че с това си отношение към работата съм заслужила доверието на ръководството. Най-лесно е човек да плюе по някого, по трудно е да докажеш на някого какво можеш, а още по-трудно е да го докажеш на себе си. Доверие трудно се гради, но за миг може да се разруши. Трудно се намират хора, които едновременно да си вършат съвестно работата и същевременно да са хора, да могат да работят в екип. Смея да твърдя, че в момента екипа ни е страхотен и тези бивши служители могат само да съжаляват, че вече не са част от нас.

Подкрепям с две ръце последното мнение - наистина колкото повече се съгласяваш на всякакви задачи,толкова повече ще бъдеш натоварен.А така и няма да получиш одобрение за свършената работа.Всеки сам може да прецени защо фирмата винаги си търси "секретар-кореспондент" и защо никой не се задържа на тази позиция.Задълженията,които се представят на въпрсното интервю,след това нарастват двойно,та дори и тройно.

Мнението на Букварчето предава много точно реалната обстановка във фирмата. Преценката му е правилна, за разлика от тази на Дафина, която по незнайни причини, не забелязва какво се случва покрай нея или две години не са достатъчни, за да проумее някои прости истини. Работа действително има, но това не предполага някакво развитие, свършената добре работа, предполага още повече работа с леко увеличение на заплата за поощрение. Препоръчвам фирмата на хора работохолици, без личен живот и претенции, а на Дафина да обърне внимание не нещата, които до момента не са и направили впечатление.

Здравейте!
Бях скоро на интервю във фирмата за длъжността 'Секретар - кореспондент'.Ако и на вас ви предстои такова, нека ви запозная с някои неща, които може би ще са ви полезни:
- ще намерите лесно офиса
- ще бъдете посрещнати от много мили девойки/служители във фирмата/
- ще получите един лист с текст за превод, от бълг. на немски и от немски на бълг.език /има някои технически термини, но не се плашете:) /, и ако се справите, ще се проведе интервю на което ще се обсъдят условията.
На мен фирмата ми се струва сериозна.
Желая ви успех!!!

Мислих да кандидатствам за работа във въпросната фирма и чесно мненията ме разубедиха

Чудя се, защо ли изказаните мнения са от хора представили себе си с псевдоним. Когато човек е убеден в твърденията си не се крие зад псевдоними, нали?

Много ми е неприятно, когато прочета неща като тези публикувани за фирма Рожен Пласт ЕООД, които са абсурдни. Явно е, че написаното е от хора целящи да опетнят името на фирмата и на Управителя. Работя във фирмата от две години и половина и смея да твърдя, че за този момент не ми е направило впечатление върху служителите да е упражняван какъвто и да е тормоз, камо ли сексуален. Управителя на фирмата е прекалено земен човек, който винаги е проявявал разбиране към своите служители и на всеки е помагал с каквото може. Всеки, който има желание и хъс за работа във фирмата има възможност и да се развива и да получи удовлетворение от работата си.

Заплащането е относително добро,но за сметка на това липсва всякакво уважение към служителите,привилегии - фирмата не предоставя никакви,намира се на централно и удобно място,но условията са ужасни- офисът е под всякаква критика,с колегите можеш да се сработиш,но така или иначе персоналът бързо се сменя.Потенциал за развитие-нямаш такъв,на каквато позиция започнеш,на нея ще останеш,с времето може само да получаваш повече работа,при което увеличението на заплатата е минимално.