Рожен Пласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Рожен Пласт ЕООД

бабо вело плю плю а сега ще се връщаш. Господин караиванов отворете си очите много ви оважавам като личност.

Счетоводители не се връзвайте на тези задължения, има да ви връчват най-малко още 100 такива задачи и накрая ще чуете от нервния некомпетентен по много въпроси управител нищо не става от теб. В началото ще сте най най, но после след някой месец ще се чудите къде сте попаднали. А ако не ходите по гайдата му ще ви гледа лошо, мръсно, ще сте му виновен за всичко, ще ви крещи и накрая ако не ви изгони то със сигурност ще ви принуди да си подадете сам молбата за напускана - за да не се налага да ви изплаща обезщетение разбира се. Ако сте млади се пазете да не оставате на саме с шефа, че му се носи славата, и после може и вас да изкара, че сте му се предлагали. Голяма лудница режисирана от управителя. Няма угодия на управителя, той е като излязъл от карлуково дядо. Потвърждавам и аз, че мнението на Кръстева е вярно.

Счетоводители не се връзвайте на тези задължения, има да ви връчат още 100 такива задачи и накрая ще чуете от нервно разстроения управител  Нищо не става от теб. А ако не ходите по гайдата му ще ви гледат лошо, мръсно, ще ви крещят за всичко и накрая просто ще видите, че си губите времето и ще сте принудени сами да си ходите. А ако сте млади се пазете да не оставате насаме с шефа, че се носи славата му, че попипва, а после ще изкара, че му се сваляте и ще ви изгони. Абе там няма угодия на управителя той е като току що излязъл от карлуково дядо. Обижда и се държи ужасно с най-добрите си служители, а те колко ще изтърпят не се знае. Мнението на Марина е точно.

Подкрепям абсолютно мнението на Кръстева. Хората,които смятат да започнат работа във въпросната фирма,трябва добре да си помислят,дали искат да работят в подобна обстановка,каквато е описана в последното мнение.Не е чудно защо фирмата често обявява свободни позиции - малко са хората мазохисти,които ще си мълчат и ще търпят подобно отношение от управителя,което наистина варира от едната крайност в другата.

Бих искала да споделя опита си във фирмата за да помогна на други хора да не си губят времето! Работната обстановка е напрегната и хаотична, решенията и отношението към служителите се формира въз основна на моментното душевно състояние на управителя, а то варира от една крайност в друга по няколко пъти в рамките на деня. Служителите търпят обидни думи и доста висок тон, което води до няколко разплакани физиономии на ден и тягостна обстановка в следствие на това. Освен работата за която сте се цанили ще ви се вменят и други функции по заместване или просто така, както и задължения от рода на почистване на офиса 1-2 пъти седмично сутрин преди официално започване на работния ден, както и някоя събота измиване на прозорците! Навременното приключване на работния ден не се толерира и колкото по-рано идвате и по-късно си тръгвате толкова по-добре. И накрая когато решите да напуснете или да ви "напуснат", ако не сте съгласни с описаното по-горе отношение, бъдете готови да не ви платят договореното трудово възнаграждение.

Не съм от хората, които плюят, това е приоритет на други ... кои са те, може би тези, които ревностно защитават фирмата, сами ще разберат, като го изпитат на собствен гръб. Познавам фирмата много по-добре, отколкото Дафинка си мисли. Моят съвет към нея беше да погледне над розовите си очила, но тя явно се страхува от това, което може да види. Екип наистина имаше, но тогава Дафинка още не е знаела, че фирмата съществува. Успех на всички, които са решили да се пробват, очаква Ви много работа и неочаквани ситуации!

Наскоро фирма"Рожен Пласт", в която работя , отпразнува 10 години успешен бизнес. Без задължения към държавата,към доставчици , към персонала и към кредитни институции. С утвърдени стабилни позиции на българския пазар. Корените на успехите, които не са никак малки, са: изключителният търговски нюх на управителя, упоритият труд, широките познания и умения на добрия екип. Във фирмата са създадени благоприятни условия за доказване и развитие на потенциала на всеки служител.
Фирма "Рожен пласт" е силен организъм, който успява да се освобождава от всички застрашаващи я вируси!
За колежката Дафина- дай, боже, всекиму работодател, такъв рядък бисер!

Точно така Аврен, много си права като казваш, че си вярвам, но с тази разлика, че и на мен много хора ми вярват и подкрепят, защото съм успяла за много кратко време да получа заслужено доверие, с което ти не можеш да се похвалиш. Един съвет от мен, не гледай в паницата на другите, а гледай в своята и гледай напред, а не рови в миналото. Като имаш да ми казваш нещо аз съм отворена на разговори, но това е страница, на която се пише за фирмата, а не за служители. И все пак ти желая успех, но разбери, че злобата и завистта не са хубави черти и ти носят само негативни емоции и негативно отношение към теб самата.

Наистина е необходимо време, за да се осъзнаят доста неща. Надявам се, че с времето това ще се случи с Дафинка, но дори и да не се случи, най-важното е човек да си вярва, а тя действително го може!