Прима Спорт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Витоша, ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА 131&markers=София,Район Витоша, ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА 131

Прима Спорт ЕООД

За отношението и работната среда,много некоректна работодателка трябва да се съобразяваш всеки път с нейното сменящо се настроение иначе започва да ти крещи.Осигуряват те на минималната работна заплата.Какви управителки има само,едната гледа как да прецака другата и да я изложи пред шефката и се прави че много работа е свършила(ха ха ха),само може да те завлече с някой парцал после ти да го плащаш,защото тя винаги е невинна.Аз работех около 7месеца и заплатата не ми се вдигна и с 50лв. гледам на обявата че са записали 500-700лв. но да знаете бъдещи служители 700 никога винаги ще измислят нещо да не ви ги дадат.Ако претърпиш лека труд.злополука с нищо няма да ви помогнат и даже ако си вземеш болничен знаеш колко изплащат при осиг.270лв нищо.Има някой добри колеги ама май вече са се махнали.За развитие няма и да говоря няма такова.Местоположението на магазините май само са им добри.

Тази "Прима спорт "още ли съществува ? Не е ли фалирала вече,тъй като продават дрехи на безумно високи цени ? А за отношението на управителките и шефката към персонала могат да се кажат не много добри неща. Заплащането е според симпатии....а работа много ,но уважение никакво .

vij veselin4e,ti kato si tolko dovolna da si si ostanala tam.as te poznavam i ot teb sam 4uvala tolko lo6i ne6ta za tiax kolkoto s eizpisaxa tuk.taka 4e nedei da se pravi6 4e tova koeto se pi6e tuk ne e viarno,sama se zalagva6..tova da ne e sait za kalina no kato samo petkova i kalona sa tam za koi da komentirame firmata nie izkazvame mnenie,za firmata,a te sa6to sa ot tazi firma nali rabotim samo s dvete.polovinata magazini sa na kalina a drugata na katia.da i tsialata istina e 4e zaradi kalina sa napusnali dosta momi4eta,tova si e rabota na koleva de.a da ne ti izpla6tat zaplatite ti dovolna li 6te si.bez pri4ina .kakto vijda6 tuk ne sme malko a i si4kite sa rabotili dosta vreme v firmata i mogat da kajat dosta ne6ta.

zna4i momi4eto pred men.kadeto pita za imeto na po dobrata opravitelka kazva se KATIA PETKOVA ,no tia ne e za podtseniavane,a drugata kalina.ako raboti6 s neia ne misla 4e 6te izdarji6.a dokolko sa te sre6nali parvo s ednata predpolagam e petkova,za6toto taka zapo4vat ,seki da si kaje kolko e dobri4ka,i 4e rabotata e super.no posle se zapo4va.v na4aloto se darjat mnogo dobre,as daje nemojax da poviarvam.4e sam si namerila takiva gotini xora.kato rabotodateli.no v s vremeto razbira6 4e si4ko e laja.taka i predpolagax.tova ne e moe mnenie s si4ki koito sam govorila momi4eta mnenieto e takova.vse pak ti pojelavam uspex.no niama da e za dalg.

Здравейте! Аз съм кандидат за работа в коментираната фирма.
Бях на първо интервю за длъжност - продавачка. Срещнах се и разговарях с една жена, оставайки с впечатление, че е управител на магазина. Тя ми каза, че на второто интервю ще се срещна със собственикът на фирмата, който държал да се запознава с всички момичета, които работели за него. Тъй като жената не се представи по име, а
от коментарите ви разбрах, че са 2 управителки, можете ли да ми кажете как е името на тази г-жа. Магазина се намира в ж.к. Иван Вазов. От вас разбрах, че едната е приятен човек, а другата - по-добре да я пропусна. Предпочитам да съм подготвена за неприятните "изненади". Много благодаря за бърз отговор.

nie ne se oplakvame ot KOLEVA,kazvam go na pred men momi4eto ot varna,a si izkazvame mnenieto,a i na men li4no mi e bila kalina kato 6efka po to4no otgovaria6e za tozi magazin kadeto biax as,a za da ima tolkova mnogo ne xubavi mnenia za neia i malko za 6efkata ,zna4i ima ne6to ,nedei kato neznae6 da komentira6.tova kogato vie ste rabotila e bilo odavna.znae6te li 4e si4ki koito poznavam ot magazinite i ne sa malko,i ne sa ot malko vreme nikoi niama dobro mnenie za kalina.i sa6to dopalvam 4e o6te parvia den mi kazaxa za neia 4e e takava,s tolkova mnogo mesetsi koito rabotex tam mnenieto si ostana sa6toto,nikoi ne e preuveli4il.

За времето в което аз съм работила в Прима спорт(малко след като беше създадена като Прима спорт), заплащането беше отлчино. Като изключим потенциала за развитие, всичко друго си беше ,много доброе,
Не знам какъв ви е проблема с Калинчето, не че е за харесване, но в крайна сметка, който си върши работата, никога не е имал проблем с нея. Все пак, на мен не ми е била пряк шеф, така че може би, мнението ми е малко субективно от тази гледна точка.
Що се отнася до госпожа Колева, и след толкова години откакто не работя за нея, никога не съм имала шеф, който да се грижи повече за подчинените си. Естествено, че не всичко можеш да си кажеш очи в очи, има неща, които трябва да си премълчиш, мнения които трябва да запазиш за себе си. Все пак, това не е колежката ти от магазина. Човек трябва да се отнася с необходимото уважение. Ако я познавахте малко по-добре, щяхте да ме разберете.
Не знам доколко са различни нещата сега, но преди време, не съм имала колежки, които да се оплакват чак толкова.

Радвамсе 4е има място на което можем да си изкажем мнението за фирмата. аз както явно и другите писали,сам бивша служителка в прима спорт и явно сме на еднакво мнение за нея но то едва ли някои от сегашния персонал ще се усмели да напише нещо.В на4алото работата е като песен,но после скъпи бъдещи служители вси4ко много се променя.както ти казват, 4е ще бъдеш на смени така оставаш сама по цял ден или по4ваш да обикаляш по магазините от веригата, защото явно вси4ки напускат и не им достига персонала,да не говорим за управителките които са уж ,,компетентни,,а едната само се усмихва мазно и гледа как да те прецака без да и мигне окото,а другата е толкова мекошава 4е се 4удиш дали не е объркала професията,.просто за професионализма им трябва да ги наградят с оскари .За заплащането мога да кажа 4е в на4алото е добре но по4неш ли да работиш пове4е по4ват да ти плащат по малко.Относно колежките нямам мнение защото не сам и имала много контакти с тях.За вси4ки бъдещи служители мога да кажа 4е от опит глава не боли вижте и вие за да разберете 4е от мненията тук има и истина.

Да си кажа и аз мнението като бивш служител на фирмата и да направя малък коментар за писаното до момента. Това не е саит за Калина а за прима-спорт и дори и да краде и да не работи на кой то4но му бърка в джоба на вас или на 4овека които си я е назна4ил,когато по4не да си взима заплатата от вас тогава я коментираите толкова много.И аз кото бивш служител имам някво мнение но то винаги ще е отрицателно ина4е нямаше да сам бивш,наи добре е настоящ служител да го каже за да е по конкретно.За мен е доста добра работа за период от време докато не си намерите нещо по платено и в сферата която предпо4итате.Не познавам нито едно от моми4етата които са писали но да ви кажа,4е като сте имали толкова неща за казване да сте ги казали докато сте били там,сега само изглеждате ефектирани и нещата които ги казвате не зна4ат нищов

Malelel,az podhvanah temata i kakvi ne6ta pro4etoh-dosta zloba kam Kalin4eto ima vav vas biv6i kolejki,no tq si e zaslujena-malko ili mnogo! Moga da kaja 4e ima samo nqkolko svestni momi4eta ostanali v tazi firma-v tova 4islo i g-ja Petkova:) Ako q nqma i neq-krai vsi4ko zagiva! Samo 6te kaji na nastoq6ti i bade6ti slujiteli,4e pri napuskane 6te vi badat udarjani pari-ne se znae za kakvo i otpuskata vi nqma da da bade izplatena-ne se hva6taite tam na rabota,molq vi se!