Рекламно-издателски комплекс "БИ" /img/frontend/nomap.png"

Рекламно-издателски комплекс "БИ"

1 точка

Осигуряваха ни на минимална заплата, шефа Иван Иванов обещаваше бонуси, които никога не видях.
Колкото до това, какво се прави в тази фирма, вижте днешните новини:
26.07.2010 11:27
Общинският съветник от Велико Търново Иван Иванов, собственик на рекламно-издателския комплекс "БИ", е привлечен като обвиняем за участие в организирана престъпна група, разкрита при полицейската акция "Фалшификаторите".
Организираната престъпна група бе разкрита при полицейската операция "Фалшификаторите" на 21 април във Велико Търново и Севлиево, където на различни адреси бяха открити големи количества фалшиви винетни стикери, бандероли и документи.
Великотърновците изработвали фалшификатите в помещения, които ползвали под наем в печатницата на рекламно-издателския комплекс "БИ".
 При направен обиск на печатницата във Велико Търново спецполицаите открили и иззели над 500 хил. фалшиви винетни стикери, девет компютъра, сървър, 81 фотографски плаки на печати на различни институции, празни бланки на дипломи за професионална квалификация, както и фирмен печат на "Лукойл", с който били заверявани касови бележки за продажба на винетки.

За по долното мнение не видях някой да е споменавал Димитър,работих същата професия като колегата Георги, но за доста по малко, въпреки това мога да потвърдя казаното от него на 100%. Ниско заплащане (220лв ,понякога и повече ,но има глоби,който пак те връщат на 220 :)), събота и неделя се ходи много често. Ако са ви обещали добри пари от процента за дизайн и четири цифрени суми , забравете, жената от поръчките често забравя да напише цена за дизайн и така оставате с 0% добавка.Работата не е натоварваща освен,ако не си общ работник. Шефа е печен ,макар,че постоянно е недоволен от свършената работа (как иначе, нали трябва да оправдава ниските заплати) и постоянно повтаря как не върви работата.

Работя във фирмата повече от пет години дизайнер с името Димитър не е работил.
Има вътрешен правилник за образуване на работната заплата.
Автомобила на управителя е закупен преди три години и няма как Димитър да е работил по това време във фирмата.

В тази фирма работих 2 години като дизайнер. Обещаха ми процент от поръчките, но за 2 години не видях нито стотинка от него.

Работеше се ненормирано, колкото каже шефа - събота, неделя, празник. Допълнителното време не се заплащаше. Заплатите бяха мизерни, колкото за мияч на коли, а извършвахме висококвалифицирана дизайнерска работа. Осигуряваха ни на минималната заплата.

Работеше се в помещение без вентилация и отопление, на неоново осветление.

За коледните празници работихме извънредно за да смогнем с поръчките. Извънредното време не ни се заплати, но за сметка на това шефа си купи чисто нов джип Хюндай, а за нас служителите нямаше дори 100 лв. премия. Това вече преля чашата и напуснах заедно с 3-ма колеги.