РИКОМ АД /img/frontend/nomap.png"

Миналата година-2008 предадох в срок проект за жилищна сграда в гр. Плевен на която инвеститор беше ф-ма РИКОМ. И до сега не съм получила хонорара за работата която съм свършила.Защо не са етични?
Не обичам да прося. Просто искам да получа парите си. Едната секция има издадено строително разрешение.

Работя в Риком от 7 месеца. Офиса ни е на центъра на Варна,не сме си сменяли мястото, строителството ни върви в срокове,заплатите ни дават навреме,колегите ми са коректни хора,наистина не разбирам това отрицание,което прочетох. Само това,че се налага веднъж в месеца да дежуря от 10 до 14 часа в събота... Гласувам да махнат съботата в работната седмица!

Кои бяха тея Риком? Те не фалираха ли ? Аз разбрах че са затворили всичките си офиси и в момента персонала им се състои от трима мъже и една жена с мустаци и руса перука които работят в едно мазе в кв.Владиславово.

Същото се отнася и за Риком недвижими имоти, която е на същия собственик.Никакво развитие, потресаващ подбор на кадри с IQ доста под нулата.Заплатки не дават, защото фирмата е в трагично положение и се изисква от служителите да "влязат в положение". Осигуровки не се изплащат.Никаква възможност за развитие, защото там не се ценят хората които имат желание и възможниост за работа, там на почит е подмазването.

Това е една строителна фирма в която няма вариант за развитие(особено за строителните техници).Винаги става каквото кажат работниците.Няма как да се развиваш.Шефа ти крещи за какво ли не и все си виновен.И най-интересното е че като напускаш или те уволнят не получаваш заплатка.И не знаеш защо и по каква причина.