Микроинвест ООД

На някои увеличиха парите други останахме с пръста в уста. Заплатите закъсняват взимам заплата с месец закъснение. това ли ит фирма с претенций???
осигуровките са като на чистачката а приятелите на шефа взимат много
не съветвам да се работи тук аз скоро се чупя. шефовете са некомпетентни заплатите под средните за бранша в софия

НЕ струват.Плащат мизерно,няма читави осигуровки.НЕ се хващайте!Просто загубено време!.МИЗЕРИЯ,СТОЙТЕ ДАЛЕЧ!Постоянно търсят хора,та смятайте колко е зле,че все набират!
Няма такова място като микроинвест. Интриги, скандали, разправии, само гледат да измамят хората и да не платят договореното. Ако някой си потърси правата се изгонва безцеремонно.
Изключително прости и нагли собственици! Искат да им се работи като роби по 16 часа на ден за жълти стотинки.
Огромно текучество, всеки, който разбере в какво блато е попаднал бързо започва да си търси нова работа и дим да го няма.
Служителите не се осигуряват на реалните заплати! Шефът дава останалите пари на ръка. Уговаряте едно заплащане, после се оказва, че бил решил друго и удържа част от парите. Редовно когато стане време за "раздаване" на парите, шефът супер спешно е някъде в командировка - стойте и чакайте. Супер не професионално и не коректно отношение. Но собствениците се бият в гърдите каква навероятна фирма са!
Работих една година там.ад е но рибата се вмирисва от към главата всичката помия която се изсипва на главите на работниците идва Собственика(Виктор Павлов)ако сте закъсали ще ви вземат и ще ви скъсат задника от бачкане и ще ви платят малко по-малко от колкото са ви обещали(Павлов само си търси поводи за глобички) но пък доста фирми в София предлагат такова заплащане.Като цяло ще попаднете в негативна обстановка която ще ви натоварва много ИЗБЯГВАЙТЕ ПРЕКИТЕ КОНТАКТИ С Павлов той е като енергиен вампир ще ви изпие сока докато сте се усетили.Няма смисъл да се занимавате с тая фирма.Успех на кандидатите за работа:)

12 Септември а още нямаме заплати. започнаха да ги бавят. на нас ги давайа до пети.

Кандидат съм за счетоводител в търговския отдел.
Моля дайте мнение дали има смисъл да се пробвам дори?
Мнение за процес на работа , шефове , заплащане (редовност и големина на заплащането).
Нямам опит в счетоводството и никъде не ме взимат , дали това е моята възможност ?

Искам мнение , моля който е компетентен да помогне в решението ми.

Предлагат работа в търговски отдел дали да кандидатсвам?
Вярно нямам никакъв опит и това за мене изглежда добър старт за счетоводството понеже , никой друг не ти дава възможст.Моля дайте мнение дали да започвам , какво представлява като работен процес, шефове , заплащане (стойност и редовност) .
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ОТРАЗИЛИТЕ МЕ

Изключително неприятна фирма започвайки от сградата и завършвайки с шефа.Виж им тоалетната виж им шефа една и съща работа, ама с големи амбиции и европейско качество.За серьезност и дума няма.

Тази фирма се намира на изхода на София към околовръстното. Няма транспорт до там. Сградата е в ужасно състояние. Все едно влизам в някоя стара казарма от комунизма, толкова е силно занемарено. Интервюиращите още преди да си започнал да водиш интервюто те пита за заплатата и ти казва, че доста се надценяваш в очакванията си. Факт е,че не плащат и за да те убедят, че наистина не заслужаваш тези пари ти отпират един труден тест, да им разработваш проект или нещо друго, което е висш пилотаж и което трябва да си работил в тази фирма поне 1 година, за да го правиш перфектно, за да те убедят, че наистина не заслужаваш тези пари. Като гледах как го умуваха теста след, като им го пратих колко време ме въртяха, какво да ви кажа не вярвах, че е толкова трудно да бъде проверено заданието, но тяхна си работа все пак те са екзаминаторите. Ако търсите добре платена работа, тук няма как да ви дадат пари. Ще си измислят хиляда и хиляди причини само и само да не ви плащат. То се вижда по състоянието на офиса им.

Някой има ли представа колко горе-долу е заплатата на един ERP консултант там?

Отидох на интервю за Linux специалист. след устния разговор - шефа (зализан яко, костюмджия) се ядоса, че съм казал, че мога ...
Както и да е, дадоха ми някъф тест - да се подкара .NET app под linux с виртуализатор специално напревен за .NET.  Тривиално както квадратно уравнение за студент от ФМИ. Задачата не отне повече и от 5 минути.
След като пак се явих пред шефа за толкова кратко време той пак не остана доволен и ми даде някъф касов апарат който трябвало да се вкара в сервизен режим за да се настрои нещо. WTF помислих аз, сигурно апарата е базиран на линукс и затова ме тества.
последва още няколко linux-джийски задачи с явната цел да си одя - така и направих. виждаше се че ме лъжат още много...

Типична посредствена българска фирма с претенции за сериозна фирма. За жалост това е далеч от реалността и само ръководството си мисли така. Нищо от това, което е договорено черно на бяло (написано в договора) няма да се случи всичко са просто обещания и розов прах. Съвета ми е ако не ви е все тая къде ще работите или не сте крайно нуждаещ се да потърсите нещо друго.
Възможно е информацията ми да е "леко" остаряла, но не вярвам да се е променило нещо драстично към по-добро :) Ето и малко по-подробно за нещата, които мисля, че си струват да се отбележат.
Заплащане - както си го договориш, но осигуровките ще са ти на мининалната за сектора (да и на мен ми казаха че ще ги вдигнат с времето :) )
Уважение - от страна на колегите - да, от страна на ръководството - никакво. На персонала се гледа като на консуматив ако не си ти ще е някой друг.
Привилиегии - да работиш. Да ти забавят заплатата сериозно и да те залъгват с "аванс"
Фирмена сигурност - факта, че за по малко от 2 години са се сменили над 50% от програмистите мисля говори сам за себе си.
Работна среда - ужасяваща. Като започнеш от самата сграда, пременинеш през офис помещенията и завършиш с тоалетните.