Микроинвест ООД /img/frontend/nomap.png"

Микроинвест ООД

Като цяло заплатите са доста ниски и се дават на ръка в плик ( не по банков път). Колегите са главно студенти и когато понатрупат малко опит се махат.
Ако случайно в момента на наемането сте в бюрото по труда , CEO-то на фирмата ви "предлага" да ви дава парите под масата за да не плаща осигуровки. Като цяло няма абсолютно никакво развитие както от към пари така и от към позиция.

Някой настоящ служител Би ли ми казал фирмата дали е читава. Плащат ли редовно осигуровките окей ли са.Заплатите окей ли са и като цяло струва ли си да започна работа там. Казаха ми, че има шансове за развитие в сфера, която аз си избера след време като науча основите.
Позицията, за която съм кандидатствал е специалист внедряване и поддръжка на софтуерни продукти и търговски системи.

Здравейте, някой може ли да ми даде съвет? Позицията офис мениджър добра ли е и коректна ли е фирмата относно заплащане?

Четох тук и мислех да не отида, но днес бях при тях и мисля да се пробвам в София. Условията им са ок за мен...нямам много опит, а искам да почна от някъде. Офисът е нов, чисто е...заплатата, която ми предлагат също ми допада. Дайте мнение за колеги и атмосфера, че само това не знам....?!

Изключително лош мениджмънт във фирмата. Управителите не се съобразяват никога с мнението на служителите. Няма никакво уважение към хората, които допринасят и са допринасяли за развитието на фирмата. Не се плащат реални осигуровки, заплащането не е актуално. Липсва уважение към личността на хората. Представите за развитие са от времената на комунизма, отношението също.

На някои увеличиха парите други останахме с пръста в уста. Заплатите закъсняват взимам заплата с месец закъснение. това ли ит фирма с претенций???
осигуровките са като на чистачката а приятелите на шефа взимат много
не съветвам да се работи тук аз скоро се чупя. шефовете са некомпетентни заплатите под средните за бранша в софия

НЕ струват.Плащат мизерно,няма читави осигуровки.НЕ се хващайте!Просто загубено време!.МИЗЕРИЯ,СТОЙТЕ ДАЛЕЧ!Постоянно търсят хора,та смятайте колко е зле,че все набират!
Няма такова място като микроинвест. Интриги, скандали, разправии, само гледат да измамят хората и да не платят договореното. Ако някой си потърси правата се изгонва безцеремонно.
Изключително прости и нагли собственици! Искат да им се работи като роби по 16 часа на ден за жълти стотинки.
Огромно текучество, всеки, който разбере в какво блато е попаднал бързо започва да си търси нова работа и дим да го няма.
Служителите не се осигуряват на реалните заплати! Шефът дава останалите пари на ръка. Уговаряте едно заплащане, после се оказва, че бил решил друго и удържа част от парите. Редовно когато стане време за "раздаване" на парите, шефът супер спешно е някъде в командировка - стойте и чакайте. Супер не професионално и не коректно отношение. Но собствениците се бият в гърдите каква навероятна фирма са!
Работих една година там.ад е но рибата се вмирисва от към главата всичката помия която се изсипва на главите на работниците идва Собственика(Виктор Павлов)ако сте закъсали ще ви вземат и ще ви скъсат задника от бачкане и ще ви платят малко по-малко от колкото са ви обещали(Павлов само си търси поводи за глобички) но пък доста фирми в София предлагат такова заплащане.Като цяло ще попаднете в негативна обстановка която ще ви натоварва много ИЗБЯГВАЙТЕ ПРЕКИТЕ КОНТАКТИ С Павлов той е като енергиен вампир ще ви изпие сока докато сте се усетили.Няма смисъл да се занимавате с тая фирма.Успех на кандидатите за работа:)

12 Септември а още нямаме заплати. започнаха да ги бавят. на нас ги давайа до пети.

Кандидат съм за счетоводител в търговския отдел.
Моля дайте мнение дали има смисъл да се пробвам дори?
Мнение за процес на работа , шефове , заплащане (редовност и големина на заплащането).
Нямам опит в счетоводството и никъде не ме взимат , дали това е моята възможност ?

Искам мнение , моля който е компетентен да помогне в решението ми.

Предлагат работа в търговски отдел дали да кандидатсвам?
Вярно нямам никакъв опит и това за мене изглежда добър старт за счетоводството понеже , никой друг не ти дава възможст.Моля дайте мнение дали да започвам , какво представлява като работен процес, шефове , заплащане (стойност и редовност) .
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ОТРАЗИЛИТЕ МЕ