СИКО СПЕД / СИКО ТРАНС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Неделчо Бончев 27&markers=София,ул. Неделчо Бончев 27

СИКО СПЕД / СИКО ТРАНС

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Фирмата става. Имат един кофти тимлидер. хвърля ти някаква работа и се оправяй сам. Никаква помощ а времето ти се изяжда и не можеш да си хванеш бонус. В другите отдели беше по добре и си помагат на хората. много се заяждат за работно време ако закъснееш повече от пет минути. иначе паркирането е ок има кухня и свестни колеги. Аз си подържам връзка снякои. Има и интриганти дето хейтят а пред директорите са едни мазни... Те си ги знаят и нищо добро не ги чака. аАз съм човек който не прави крачка назад иначе бих се върнал.

И аз съм бивш служител, ама долните коментари са яко злобарски. Аз си тръгнах, защто ми е далеч като място. Заплащането от есента се е променило и са вдигнали заплатите ми казаха хора които още са там. Отделно са вдигнали бонусите!
Аз лошо отношение не съм видял от шефовете. Верно има доста правила, които държат да се спазват за документите по транспортите, ама то не е ли така навсякъде.
Офисът е готин, колегите бяха читави.
За следенето на закъснения е верно. И мен ме дразнеше.
Че от метрото не е много кефско е така

Бивш служител съм. Коментарът на "колегата" от 17.11.2019 абсолютно точно описва обстановката в тази фирма и се препокрива на 100 % с това, което ми се случи там.
Месец и половина след постъпването ми на работа и след хиляди молби към прекия ми ръководител получих служебен компютър и телефон,разбира се счупени. За няколкото месеца, в които бях там ме изпращаха да върша всякаква работа,освен своята-от подреждане на документи до чистене на офиса на шефа, като изпълнявах без да реагирам.
Малко преди да ме изгонят от днес за утре се разбра, че са махнали колежка по същия начин-практика е.
Друг е въпроса, че политика е да лъжат всичките си клиенти,а на мен този начин на работа не ми се понрави.Всяко нещо,което кажете се използва срещу вас.

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Здравейте! Напълно подрепям мнението по-долу. Аз също имам опит във фирмата и не я препоръчвам. Заплащането е ниско за тази сфера. Има бонусова схема с недостижим таргет. За да получите бонус трябва да набавите нови клиенти, но тийм лидерът ви натоварва с неговата работа и това става невъзможно.
Както е казал колегата по-долу първоначално ще ви пропагандират с благи думи за кариерно развитие, високо заплащане и европейски модел на работа, но бързо действителността ще ви шамароса. Отначало всички изглеждат мили и любезни, но всъщност са студени и при всяка възможност ще ти забият ножа в гърба(90% от хората, работещи там. Има и изключения) . Клюките и интригите са на високо ниво. Доносниците са на почит. Тези които работят като роботи, не задават неудобни въпроси,нямат претенции, не изразяват лично мнение, което е в разрез с мнението на ръководтсвото могат да са сигурни, че няма да ги уволнят от днес за после. Няма фирмена сигурност и уважение.Уволняват персонал от днес за днес без ясни причини. Ако служител, който е работил там две-три години и реши да напусне го гонят като мръсно коте след 20 минути. Потенциалът за развитие е нулев.
Изключително не е подходяща тази фирма за хора без опит. Нямат изградена система за обучение, нямат подход към обучаващия се. Вътрешната организация е на много ниско ниво. Нов служител трябва да чака месец и половина, за да му дадат компютър да работи, а за телефон може да минат и 5 месеца(работа е свързана единствено с компютър и телефон). Докато се даде на обучаващия се компютър го местят при различни колеги да го "обучават" като всеки има различен начин на работа, и прави нещата в различна последователност, всеки си подрежда различно декстопа и като преместят обучаващия се при нов колега му прави забележка, че не може да се ориентира и не знае какво да прави... По принцип първоначално казват, че обучението е 6 месеца, но дефакто е 1 месец, което е крайно недостатъчно. На никой не му пука за вас. Тук нещата са на принципа "моля следващия да заповяда".
Местоположението не е особено добро. Офисът се намира между две спирки на метрото. За тези, които ползват градски транспорт е ужасно. Трябва да се върви около 15 мин пеш след като се слезе от метрото. През по-голямата част от трасето няма тротоари, а трафикът не е малко. Трябва да се върви в калта...
Работното време е от 9 до 18. Почивката е 1 час. Като всеки си разпределя времето. Има карти на достъп с които ви засичат работното време. Закъсненията се приспадат от отпуската. Случва се да се бъгне системата и без да сте закъснявали да ви приспаднат 2 дена отпуска. Трябва да се има в предвид, че в едночасовота почивка се вкючва и времето за ходене до тоалетна. Трябва да си направите сметката и да си смятате минутите, дори и да си направите едно кафе също ви се отнема от почивката.
Единствената привилегия са картите мултиспорт, което на фона на всичко останало е нищо.
И все пак, ако искате да работите там трябва да знаете,че са фанатици наа тема вътрешна информация. Задължително минавате детектор на лъжата и подписвате вдин куп декларации за конфеденциалност... Ако кажете нещо на шега в тая връзка и някой си въобрази, че може би имате намерение да изнесете информация, то след 10 минути вие вече ще сте безработни. Така че правете си сметката какво говорите!

Здравейте, тази фирма е още известна като SIKO TRANS AD (СИКО ТРАНС АД), SIKO SPED AD (СИКО СПЕД АД) , ето сайта http://sikotrans.com/en/. Имам опит в тази фирма и не я препоръчвам на никого. Текучеството е огромно, заплащането и отношението са на много ниско ниво. В Сико СПЕД в началото ще ви пропагандират с благи думи и обстановка, заплащане и кариерното израстване, но няма да получите нищо от описваното. Трябва да има някакъв култ към ръководството, уж може да изразяваш мнение, но когато го направиш и то е в разрез с мнението на Дойнов, който реагира според настроението си, започват да се държат грубо с теб, дори можете да отнесете някой повърхностен коментар от Дойнов или някоя налудничава санкция от шутовете му. Дойнов не приема отрицателни коментари по свой адрес и адрес на структурата. Има абсурдни фирмени правила, които много пречат на амбициозни хора да се развиват там. Не е много ясно кой какво трябва да извършва като работни задължение, което е направено умишлено, че да може хората да се товарят с работа постоянно и при гаф да има виновен (това да се търси виновник е запазената марка на ръководството м исе струва). Перспективите за развитие са нулеви, заплащането ниско. Ако сте амбициозни и хора с изградена ценностна система СИКО СПЕД/ТРАНС не е вашето място!

Здравейте, тази фирма е още известна като SIKO TRANS AD (СИКО ТРАНС АД), SIKO SPED AD (СИКО СПЕД АД) , ето сайта http://sikotrans.com/en/. Имам опит в тази фирма и не я препоръчвам на никого. Текучеството е огромно, заплащането и отношението са на много ниско ниво. В Сико Транс в началото ще випропагандират с приятно думи и обстановката, заплащането и кариерното израстване, но няма да получите нищо от описваното. Трябва да има някакъв култ към ръководството, уж може да изразяваш мнение, но когато го направиш започват да те игнорират и да се държат грубо с теб, Дойнов не приема отрицателни коментари по свой адрес и адрес на структурата. Има абсурдни фирмени правила, които много пречат на амбициозни хора да се развиват там. Перспективите за развитие са нулеви, заплащането ниско. АКо сте амбициозни и хора с изградена ценностна система СИКО ТРАНС не е вашето място!

Колеги има ли некои представа коректна ли е фирмата към шофиорите си      искам да почна работа при тех