Хотел mOdus /img/frontend/nomap.png"

Вече забравят да си изтрият предишната обява за работа!
На 20.12.2017 е публикувана обява за камериерка вjobs !На 11.01.2018 отново същата обява се дублира!АБОНАТИ на jobs.bg!
Светла и Кристалина двете светила на модус!
Не се захващайте било като пиколо,камериерка или рецепционист!Текучеството е О Г Р О М Н О и само ще си изхабите времето и нервите!

Не се заблуждавайте от обявите в jobs.bg за постоянна работа!Хотела си има постоянен персонал от години!Като една малка секта са и външни хора не се допускат!Търси се персонал когато имат по-голяма заетост!След като работата намалее ви бият шута и така колелото се върти от дълги години!На фона на огромните изисквания заплатите са смехотворни!И естествено ви осигуряват на минималната заплата!Инспекцията по труда спи естествено!Не се захващайте освен ако не си търсите временна работа за малко пари!!

Приятно е да видиш качесто и обслужване. Клиентът е на първо място и атмосферата е приятна, след като и гостите са доволни. Заплащането също е добро за града.

Заплащането е добро за секторът. Не се начислява нощен труд. Липсва двойно заплащане на отработените официялни празници, както и на извънредно положения труд.
Оценката за "уважението": оценявам отношението на Собствениците на фирмата към работниците, което е "под сяк'ва критика!!!".
Мениджърите са: на първо място Професионалисти, добри, разбрани, влизат в положение, добре настроени, знаят как да мотивират, а отношението им е невероятно добро! За тях Поздравления! :-)
Привилегии: Служебната храна е еднообразна и меко казано "гадна". Работните униформи са в неприятни тъмни краски!
Работа / свободно време - Карат те да правиш много неща, които не са ти в длъжностната характеристика - пак по вина на собствениците. Ако собствениците те видят да вземеш малко въздух, веднага ще ти намерят някаква работа...
Фирмена сигурност - без конкретна оценка.
Потенциал за развитие: дава се шанс на работниците, които се открояват от масата, да се развиват.
Местоположението на хотела е на невероятно централно и стратегически добро място. Има сравнително добра транспортна обезпеченост от страна на "градски транспорт ЕАД/ООД" Личните автомобили си ги паркираме по тротоарите или кадето намим за добре, естествено вдигнатите от паяци автомобили са си за твоя сметка.
Колегите и работната среда са невероятно добри! Цари рабирателство, усмивки и уважение. С малки изключения.

Ако собствениците не са такива "З???*" Хотел мОдус ще е едно от добрите места за работа в град Варна и Област Варна.

Работила съм и в други хотели, но тук работата наистина ми харесва и най-вече това, че когато има проблем той се решава без да се отлага или "скатава". Лукса и обслужването на клиента са на първо място.