Топ Хаус ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Хаус ООД

Здравейте всички! Кандидат съм за позицията заварчик в тази фирма... Все още не сме подписвали договор с работодателите и бих искал да получа мнение по-актуално от 2014 година, ако е възможно. Интересува ме, дали наистина си струва да започвам там, защото живея доста далече, а все още не съм шофьор??? Благодаря за всяко едно мнение!

Здравейте и от мен.Моето мнение е същото като на колегите (без колежката,тогава е било друго) Първо искам да подкрепя колегите относно ГЮЛХАН,прави са много защото това момче даваше всичко от себе си но се беше осетил късно,но вече разбрах,че е напуснал,най после се е осетил.Друго което мога да кажа,че там работят само интриганти и лизачи на гъзове.Няма такава фирма,както казваше Гюлхан (неможе хора които не са работили такава работа да са ти преки началници,да седат пред компютрите и да казват това искам да стане онова искам да стане и т.н.) Има още много за казване но ням много време....

Здр те колеги.Искам и аз да кажа две думи относно фирмата.Фирмата наистена е в пълен хаус,използват момчетата цяло лято и после ги махат,е това да ли е добре според вас.Другото което е че наистена има големи интриганти и това никога няма да спре в тази фирма.Искам да кажа две думи и за ГЮЛХАН (ГРЕШКАТА) А за това момче ме е жал много защото той е като УНИВЕРСАЛЕН ВОЙНИК (човек за всичко) кой го няма на работа той ги замества било то БОЯДЖИЯ,ШОФЬОР,ОБЩ РАБОТНИК,КРАНИСТ,СНАБДИТЕЛ И Т.Н.Дано да се осети по рано защото никой не го е жал за никого,за него нямаше СЪБОТА НЕДЕЛЯ,но сега виждам,че отбягва да остава след работно време и да идва в СЪБОТА на работа дано е разбрал за какво става въпрос.....!!!!!!

Здравейте приятели.Как да започна и аз незнам относно фирмата(ПЪЛЕН ХАУС) Единствената фирма която не отценява работниците си.Като дойде месец септември всеки почва да го е СТРАХ защото точно тогава вече се чудят кого да махнатот работа и кого да оставят.А относно колегите нямам думи,всеки гледа да прекара другия.....?Искам да кажа и друго,всички оплювахме БЕЙНУР,че бил незнам къкъв,но сме згрешили защото си мислихме,че акосе махне ще сме по-добре,напротив стана по ЗЛЕ човека който е сега на неговия пост го направи с цел ТЯ ДА Е НОМЕР 1 (незнам защо толкова се натягат) Работил съм във много фирми но като тази несъм виждал,само ИНТРИГАНТИ кой какво е казал кой какво е направил всичко се казва(с цел да се натегнат на ШЕФОВЕТЕ)Когато имат зор сме много добре като свършим работа вече никой нете признава(говоря за фабриката)ако им работим ДЕНОНОЩНО мисля,че пак няма да са доволни.ДИЛЯНА ВАСИЛЕВА си постигна своето незнае,че е била такъв човек но сега вече разбрах???Много хора казва,че ако БЕЙНУР се махне ще стане по зле но мие вярвахме в ДИЛЯНА и казвахме,че ще стане по добре,но сме згрешили и то МНОГО.има още много но нямам време да се занимавам с такива хора???

Фирмата има страхотно ръководство - от там идва всичко! Усърдността никога не остава подценена, отношението е истински "човешко". Фирмата държи на своите служители и допринася те да идват спокойни и щастливи на работа. Осигуряват ми служебен телефон, бензин, храна, богата кунсомация на напитки и храни в офиса, разбиране, и преди всичко заплащане доста високо за стандарта ни на живот.. Страхотна фирма :)