Рилус София /img/frontend/nomap.png"

Рилус София

Уважаема Мама,
Клиентка съм на магазина във Варна и съм много доволен от служителите, от проектите и от безкрайното търпение Хората са млади, готини и много лъчезарни, различни са от служителите в другите скъпи магазини, които от вратата ти натякват как тук е само за хора с пари. Докато съм била там ми направи впечатление, че дори разубеждават клиентите си за някои нещо, вместо да ги манипулират за поръчка на всяка цена-Монтажниците им са супер професионалисти, разбират си от работата момчетата. Бъдете спокойна, има много като вас, които като видят че мебелите не са по джоба им почват да се възмущават колко са скъпи и как е възмжно това, за ваше сведение има и скъпи коли, ламарини пък по 100-200 хил лева, явно и те хните служители не са наред. Защо просто не оставите свободно място за отзиви от служители на фирмата които да дадат ценна информация за бъдещите кадри и да бъдат полезни, на хората които си търсят работа все пак това не е форум за недоволни клиенти.

Преди известно време обзавеждахме със съпруга ми новият ни апартамент и случайно влязохме в магазина във Варна. Кой в BG може да си позволи 15 хил. за обикновени плоскости, цената е без уредите. Спалня за 9 хил. и т.н. Отношението им беше под всякаква критика, а ние не сме се държали лоши или нещо такова.
С две думи, радвайте се , че вече не сте при тях и градете позитиви за напред:)

Работих във въпросната фирма 2 месеца.Излъгаха ме и ме ограбиха.Преди няколко месеца се опитах да изтръгна извинение от тях,но нито управителката Гюмишева,нито собственика на фирмата ми се извиниха.Описъл съм всичко много подбробно на адрес http://permanent.data.bg/rilussofia.doc
Препоръчвам на всеки да не им се връзва на офертата и лъжите по време на интервю.Там има един връзкар,заради когото правят нечестни неща и използват такива като мен.