КММ АД /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 3 мнения

Да, фирмата е ужасна във всяко отношение. Ако някой напише обратното, значи е поръчково. А откакто сложиха и онуй африканското човекоподобно за шеф, нещата клонят към робовладелческия строй. На кандидатробите - успех:)

Предното мнение е писано от някоя секретарка, в тая фирма няма да ви се случи нищо добро. Отношението към работниците и порядките са същите както например в КТА Мадара или Павел и синове. т.е. работника не е човек, а роб. Сносни заплати вземат най-много 4-5 човека, останалите кучета ги яли. Ако си нормален, искаш да работиш цивилизована работа и да получаваш адекватна заплата НЕ отивай в тази фирма, най добре изобщо не отивай в Шумен.
Един колега тръгнал да напуска и го питали: "Намери ли си работа, къде ще отидеш?", той им рекъл: "Където и да отида, ще вземам повече", а те му отвърнали: "А, ще вземаш! Ние сме проверили, никъде няма да ти дадат повече".
След подобен разговор, смятам, че всякакви други коментари са излишни!!!

КММ АД е новото име на ЗКМ “Еньо Марковски".Относно заплащането не мога да кажа нищо лошо, на колкото се договориш при почване, толкова си и получаваш. Както във всяка фирма, така и тук, уважение и добро отношение получаваш ако си го заслужил (каквото почукало, такова се обадило), но има и хора които стават с мисълта как да огорчат живота на избрам от тях човек за даденият ден. От към привилегии - ако си работник, ти се осигурява храна, ако си от администрацията - не. Относно фирмената сигурност, почнеш ли да работиш, можеш да се пенсионираш :-). Развитие никакво, освен ако сам не си го поискаш. Колегите - възрастовият диапазон на работещите е от 25 до към 50+.