Адлер МК ООД /img/frontend/nomap.png"

Адлер МК ООД

най- некоректната и неплатежоспособна фирма,колеги ако уважавате и цените професията на монтажника-не се хващайте при томбака,не заслужава да се катерим по ригелите като маймуни за смешни и нищожни заплати,не си струва,не и за томбакови.

Някой, да каже нещо за състоянието на фирмата
неще напоследък няма коментари!!!!

Няма по-голяма селяния...... Когато човек си повярва и се вземе много на сериозно се получава така. А в тази фирма човеците са много /тези които са си повярвали че са Богоравни/ Грубостта, невъзпитанието, невъздържаността и противните селски обноски не допринасят нищо за доброто име на фирмата. Жалко, че хората имат нужда от работа и пари и са принудени поне за месец или най-много месец и половина да гледат театъра на тези самозвани "Големановци"... С няколко думи - НЕПОДХОДЯЩА ФИРМА ЗА РАБОТА.... ВЕРВАЙТЕ МИ

Колеги кандиати за работа в тази фирма , съветвам ви да изчакате за по добро предложение от някой друг работодател.В Адлер има работа и ще ви плащат сравнително редовно, рабоният ден е нормален от 8 до 17 с един час почивка на обед,
официално работната седмица е 5 дни но Събота е "ако искаш",местоположенито на една фирма дали удобно или не е относително за това всеки да си прецени сам за тази,колегите са бачкатори като всички останали,началниците без изненади са некадърни с поведение на фатмаци и най-лошото големи "теоритици" и разбирасе без никаква практика.Ако тези условия ви понасят имаите предвид, че заплащането което ще получите независимо от това като какъв искате да работите за тях ще бъде точно на половина от средното за професията ви.

Това е моето относително обективно мнени иначе личното ми е............
НЕ РАБОТЕТЕ ЗА ТЕЗИ ТЪПИ КОПЕЛЕТА

Честит празник на всички които се казват Георги, включително и на Томбаков

сори обърках оценките

Тази фирма не става. Изключително лоша работна среда, никакво уважение, никакви привилегии, никаква фирмена сигурност. Добър пазарен сегмент. Добър Потенциял за развитие. Изключително лошо местоположение. Колегите са си колеги. Работната обстановка под всякаква критика.

На елементарен Български език, бих казал.
Който иска да знае как и по какъв начин не трябва да се управлява една фирма, може да отиде на стаж там.

Томбака най-добре ще направи, ако си наеме един добър управител и не се меси във вътрешнофирмените неща. В противен случай, голямото текучество на работна сила ще продължи и края е предрешен.

ако искате да ви направят на на глупак :) тази фирма е много подходяща.

Това е една от най некоректните фирми в Пловдив! Особенно със прощашкото си поведение от страна на собственика Томбака ... наистина наема хора докато има работа и после ги освобождава след като няма работа. Покрай празниците около нова година близо 60-70 % от работниците останаха без работа както и аз :) Да е жив и здрав шефа но от към работа .... да спре с тази дейност!

фирмата е много некоректна кам своите работници.Използват специална схема:наемат работници карат ги да работят без почивни дни,командировки по 20 дни,дават ти първа най-много втора заплата след това работиш без пари и останалото изработено не ти го изплащат и следва съкращение с цел да не се плати дължимата сума.Така имапостоянна ротация на нови измамени работници.И тъй като нямаме официални документи ,с които да докажем че ни дължи пари не можем да си ги вземем.В никакъв случай не постъпвайте на работа в тази измамническа фирма.