Адлер МК ООД /img/frontend/nomap.png"

Адлер МК ООД

Защо не побликувате изпратените Ви мнения за тази фирма?
Всички знаят , че те са некоректни

Обстановката във фирмата е меко казано АД, увикват те безпричинно, пари за ЗАПЛАТИ-няма,за ТЕХНИКА, МАТЕРИАЛИ И ГОРИВО-няма.
Работя три в едно-Ръководител механизация, снабител, шофьор,а понякога и общ работник.Когато няма пари съм виновен, че работат не е свършена,абе като приказката за вълка и агънцето - все мътя водата. Преди да кандидатствате помислете дали искате да спонсурирате работодатея си / работите месеци без заплата и се молите да я палучите/

Уважаеми кандидати ,търсещи работа във фирма "АДЛЕР"
Ще Ви разкажа за некоректния работодател на фирмата:
1.Нередовно плаща възнагражденията/бави заплатите поне с два месеца/.2.Не осигурява работниците на реалнито възнаграграждение.3. В отдел механизация е един малък ад-няма пари за гориво, застраховки на техника.4.Скоро имаше проблем със регистрацията и подръжката на повдигателнте си съоръжения/вечно няма пари, стара техника, некомпетентностот страна на собственика, което води след себе си трудови злополуки/.5.Във тази фирма работиш всичко което ти наредят, независимо от длъжноста , нозаплатата ще получиш, когатона Г-н Тумбаков му се откъсне от джоба,но най -лошото е ,че те спъва във работата, все няма пари , а после ти си виновен, че не си си свършил работата.Прочетох, че търсят Ръководител Транспорт. Навремето когато аз напуснах,след мен дойде един офицер, който разбира оттехника и организация, казах му да не се занимава с тази фирма ,но той....,явно и на него му е писнало.Бедни ми човече не се губи времето с този некоректен работодател, търси си друга работа. Чета , че в околностите на града има много коректни  фирми .Мога да ви разкажа много неща за фирмите с които е работила фирма"АДЛЕР" и на които дължи пари с годни , но ..................

То тия лами-работодателите,че са боклуци,боклуци са,но като няма държава да не говорим за инспекцията по труда, когато и да ги закрият тези боклуци е късно.  Колко много пари ще се икономисат от заплатите им................

Уникална фирма е. Работиш, а пари няма. Крещят ти без причина, а ти трябва да мълчиш. Всички там седят от безиходица. Обещанията са големи, а когато дойде време да си ги изпълнят виждаш, че всичко е било една лъжа. Господин Томбаков е най-добрият в това. Много умело успява да те омотае в приказки и в лъжи. Който не ми вярва нека поработи малко там и ще рабере.

Я кажете нещо по-прясно за тази фирма.Гледам няква обява че търсят заварчик и цанят 1400 ама ...... тия дето ги прочетох да не се окаже след 2 месеца че имам да връщам даже .Някой , нещо ????
Айде със здраве.

Работих два месеца във фирмата, при уговорена заплата 700 лв. на месец и накрая получих 600лв. за двата месеца усилена работа. По отвратителни взаимоотношения работодател-работник до сега не съм срещал. Мнението ми е, че фирмата има има големи финансови проблеми и може би е изправена пред фалит.

Ха ха ха ха.Изтритите коментари изтриват ли петното на челото, шефе?!

Съветвам бъдещи кандидати за работа в тази фирма да не си губят времето там. Локацията е меко казано ужасна, ако нямаш кола с нищо не можеш да стигнеш до така наречения им офис, който е буквално в полетата зад ТЕЦ СЕВЕР :))). За добър ден ми обясниха как трябва да си ползвам личната кола като служебна, разбира се за моя сметка, защото техните не стигали :))))) и когато се налагало трябвало да разчитат и на моята кола :)))). Работело се и събота, а в неделя когато се наложело трябва да съм на линия, за допълнително плащане за работа в почивен ден не можело да се говори - криза била . Съветвам хората търсещи работа да подминават тази фирма - чиста загуба на време си е.

не си служава да ходите да работите там аз бях за един ден в началото на миналия месец и ми казаха че ще взема на края на месеца 300 лева
иначе веднага те взимат на работа
имат нова база, разполагат с машини и инструменти
работят повечето възрастни хора над 50 год.
ако искате да си пропилеете времето отивайте