Евро Геймс Технолоджи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Марица 3 , Враня-Лозен&markers=София,ул. Марица 3 , Враня-Лозен

Евро Геймс Технолоджи

Ма Вие нормални ли сте да ходите в Панчарево ?

Това не е София а на село

Малко себеуважение и достойнство имате ли поне ?

Бивш служител съм. Няма да споменавам отдела , но буквално през ден имаше нови заповеди как да се работи и така и не се разбра в крайна сметка как да работим . Обучението е от колеги , някои от тях обучават отлично , на други не им се занимава , защото заплащането е ... за тази компания е много ниско , а ранга на компанията е голям. Бият се в гърдите колко са номер 1 , колко много клонове имат в другите държави , а заплатите са ... смешни на фона на всичко останало.

Не си губете времето. ако останете във фирмата дълго време може и да достигнете добра заплата. фирмената сигурност е добра , защото се постигат високи обороти за ваша сметка , тоест докарвате приходи доста добри на фирмата , но заплатите са ниски , тоест печелят и от вас.

който има нерви и свободно време - много свободно време , да заповяда в ЕГТ.

Здравейте.

Няколко човека по долу са писали за мутренското минало на фирмата - това стари истории ли са? има ли подобни неща като лошо отношение, побой и заплахи към служителите? За какво трябва да внимава човек ако почне работа там?

Ако търсите потенциал за развитие, приятна бизнес среда и атмосфера, интелигентни колеги и адекватно заплащане за положения труд, тази фирма не е за Вас.
Достатъчно години работя тук ( в предизвестие съм), че да мога да дам обективно мнение.
Има и +сове във фирмата, но с всяка година стават все по-малко, че накрая нямат никакво значение на фона на останалата помия.

Мутренска фирма, хазартни босове, затворници, убийства, пари с мръсен произход - е какъв искате да е резултатът? Валтер Папазки и други врачански и неврачански бандити, СИК, ВИС-2... Бях на интервю и се държаха с мен много непрофесионално и неадекватно, изгубиха ми времето само. Като видях наглите, арогантни физиономии веднага ми става ясно, че има и много Калинки там. Не бих препоръчал този работодател и добре, че и аз не започнах работа там.

Настоящ служител съм в ЕГТ мултиплеър и мнението ми не е много добро.
Големи приказки подплатени с нулеви действия, много обещания без реални резултати.

Заплата - Повече от смешна за обема работа.
Увеличението след изпитателния срок е също толкова смешно.
Хората с големи заплати са връзкари и на ръководни позиции естествено.

Мстоположение - За хората без личен автомобил е много зле.
Има маршрутка, но за по-далечните квартали пак не е удобно. Събира хората от Ексо центъра на Цариградско шосе.
Около сградата няма кафенета или заведение за нормална храна за обед.

Колеги - Намират се и светни, но повечето не са за описание.
Шуробаджанащината е на ниво. Роднини, приятели на приятели, двойки - сещате се как е.

Натовареност - Всеки ден е различно, в повечето случаи има много работа и напрежение.

Развитие - Никакво.

Като цяло фирмата става за първа, втора работа, колкото за събиране на опит, но за дългосрочен план, трябва да си луд за да останеш.

Дано съм бил полезен.

Голямо НЕ

Работих близо 5г в тази фирма. Има положителни и отрицателни неша както навсякъде, но основното, е че масово всичко се случва с връзки... Докато работиш като вол, тупането по гърба е задължително. Потърсиш ли си правата .... вече не ставаш.
Препоръчвам за хора с умение да целуват гъ....ве.

Шибано местоположение за неживеещите в Младост, Дружба и Горубляне. Понякога каките в стола са в мензис (старийот дзвер го уволниха). От друго не мога да се оплача. Столът е много добър като цена/качество.

Фирмата за програмисти (поне в моя екип) е супер. Задачите са интересни, научават се нови неща, не се затъпява от скука. Хардуерът е i5 + 8 GB, бе става. За хората - човек не може да харесва всички, харесвам повечето от колегите си, те дали ме харесват ми е все тая.

Има ваучери за гориво, ма са само за Коледа и Великден, т.е. няма. Щеше да има мулти-спорт карти, ма се разпадна работата, не знам защо.

Най-важното - фирмата е БЪЛГАРСКА, ще се отнасят с вас като с хора (поне сред програмистите е така), НИКОГА няма да бъдете UNTERMENSCH (което ми се е случвало, когато съм работил за чужди фирми).

С две ръце и два крака препоръчвам (за програмисти).

ще се опитам да съм максимално обективна по отношение на мнението си за Евро Геймс Технолоджи ООД като работодател. Като цяло не препоръчвам фирмата на хора, които ценят труда, усилията, нервите и здравословното си психическо състояние - това място не е за вас. Ако приемете насериозно работата си в тази фирма и сте наистина старателни и не пестите силите се, ще получите мълчание от страна на ръководителя си - няма да ви се крещи, но няма и да доловите никакъв намек дори, че се справяте добре с работата си. При гаф обаче, ще бъдете порицани и то публично, защото на четири очи не би имало смисъл за порицателя. Заплащането също не е за хора, уважаващи труда си. Ако ви споменат нещо за ваучери за гориво, имайте предвид, че се случва максимум два пъти в годината. Колегите са ок, това място е източник на хора, с които можеш наистина да изградиш много силни приятелски взаимоотнешения и поне заради колегите си сутрин да тръгваш със желание за работа. Възможност за развитие - не се ценят качествата на самия човек, а стажа и връзките му във фирмата, служителите, които са дошли по обява във фирмата, се броят на пръсти, трябва да сте много внимателно какво пред кого говорите. Работната атмосфера - с една дума - напрежение, то е задължително, дори и да няма за какво, ще се измисли. Хората не се възприемат като такива, те са просто номера (ID) и не чакайте някой да ви влезе в положение за каквото и да било. Факт е обаче, че когато някой има нужда от помощ (финансова) се прави организация да му се помогне - събира се от колегите, заем от фирмата също е опция. Надявам се мнението да е било полезно.