Евро Геймс Технолоджи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Марица 3 , Враня-Лозен&markers=София,ул. Марица 3 , Враня-Лозен

Евро Геймс Технолоджи

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Може ли информация относно свързаността между Евро Геймс Технолоджи и Евро Геймс Технолоджи Мултиплеър?
Също и заплатата за QA ме интересува, рейндж ако има някакъв? Има ли увеличения, бонуси и т.н.?
Благодаря :)

Ма Вие нормални ли сте да ходите в Панчарево ?

Това не е София а на село

Малко себеуважение и достойнство имате ли поне ?

Бивш служител съм. Няма да споменавам отдела , но буквално през ден имаше нови заповеди как да се работи и така и не се разбра в крайна сметка как да работим . Обучението е от колеги , някои от тях обучават отлично , на други не им се занимава , защото заплащането е ... за тази компания е много ниско , а ранга на компанията е голям. Бият се в гърдите колко са номер 1 , колко много клонове имат в другите държави , а заплатите са ... смешни на фона на всичко останало.

Не си губете времето. ако останете във фирмата дълго време може и да достигнете добра заплата. фирмената сигурност е добра , защото се постигат високи обороти за ваша сметка , тоест докарвате приходи доста добри на фирмата , но заплатите са ниски , тоест печелят и от вас.

който има нерви и свободно време - много свободно време , да заповяда в ЕГТ.

Здравейте.

Няколко човека по долу са писали за мутренското минало на фирмата - това стари истории ли са? има ли подобни неща като лошо отношение, побой и заплахи към служителите? За какво трябва да внимава човек ако почне работа там?

Ако търсите потенциал за развитие, приятна бизнес среда и атмосфера, интелигентни колеги и адекватно заплащане за положения труд, тази фирма не е за Вас.
Достатъчно години работя тук ( в предизвестие съм), че да мога да дам обективно мнение.
Има и +сове във фирмата, но с всяка година стават все по-малко, че накрая нямат никакво значение на фона на останалата помия.

Мутренска фирма, хазартни босове, затворници, убийства, пари с мръсен произход - е какъв искате да е резултатът? Валтер Папазки и други врачански и неврачански бандити, СИК, ВИС-2... Бях на интервю и се държаха с мен много непрофесионално и неадекватно, изгубиха ми времето само. Като видях наглите, арогантни физиономии веднага ми става ясно, че има и много Калинки там. Не бих препоръчал този работодател и добре, че и аз не започнах работа там.

Настоящ служител съм в ЕГТ мултиплеър и мнението ми не е много добро.
Големи приказки подплатени с нулеви действия, много обещания без реални резултати.

Заплата - Повече от смешна за обема работа.
Увеличението след изпитателния срок е също толкова смешно.
Хората с големи заплати са връзкари и на ръководни позиции естествено.

Мстоположение - За хората без личен автомобил е много зле.
Има маршрутка, но за по-далечните квартали пак не е удобно. Събира хората от Ексо центъра на Цариградско шосе.
Около сградата няма кафенета или заведение за нормална храна за обед.

Колеги - Намират се и светни, но повечето не са за описание.
Шуробаджанащината е на ниво. Роднини, приятели на приятели, двойки - сещате се как е.

Натовареност - Всеки ден е различно, в повечето случаи има много работа и напрежение.

Развитие - Никакво.

Като цяло фирмата става за първа, втора работа, колкото за събиране на опит, но за дългосрочен план, трябва да си луд за да останеш.

Дано съм бил полезен.

Голямо НЕ

Работих близо 5г в тази фирма. Има положителни и отрицателни неша както навсякъде, но основното, е че масово всичко се случва с връзки... Докато работиш като вол, тупането по гърба е задължително. Потърсиш ли си правата .... вече не ставаш.
Препоръчвам за хора с умение да целуват гъ....ве.