Лайънес Трейд ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Квартал ДРУЖБА 1, бл. 171, вх. А, ет. 5, ап. 12&markers=София,Район р-н Искър, Квартал ДРУЖБА 1, бл. 171, вх. А, ет. 5, ап. 12

Лайънес Трейд ЕООД

Офис в центъра на София на комуникативно място.Много привилегии, като служебен лаптоп и мобилен телефон с доста безплатни минути към всички български и европейски оператори, което поне в моят отдел е много полезно.Фирмена сигурност - трудов договор и ако си вършиш съвестно работата няма да остане незабелязано. Колегите са готини с дългогодишен опит в международния транспорт и спедицията както в България, така и чужбина.Може винаги да се разчита на тях и винаги да се научи нещо ново, интересно и полезно.Чудестна работна среда между отделите и ръководството. От заплащането също съм доволен - добра твърда заплата + процент.
В заключение мога да добавя от позицията на работил последните години в бранша в България, Германия и Белгия, че Лайънес Трейд е чудестно място за работа с възможности и перспектива за развитие.

Заплащане: много добро + процент;
Уважение: уважават ме като човек и личност;
Привилегии: карта за градски транспорт, карта за басейн
Фирмена Сигурност: тук няма какво да добавя
Работно / Свободно време: рядко ми се налага да пренасям работата вкъщи;
Потенциал за развитие: да
Местоположение: Отлично, в центъра