Аеротравъл /img/frontend/nomap.png"

Аеротравъл

За 4 години фирмата смени повече служители, отколкото туристи успя да поеме. Изключително некоректни: в началото ти обещават едно, а после излиза друго. Не ти дават да подпишеш трудов договор, а гражданския ти е готов винаги след като си свършил работата. Разбирате се за една работа, а после ви товарят със съвсем различна. За заплащането да не говорим: цепят стотинката на две, винаги гледат да ви измамят. Крадат и от клиентите и от служителите си. Ако търсите сигурна и постоянна работа, съветът ми е не ходете при тях!!!

Горещо препоръчвам тази фирма на феновете на хард соц ретрото. Уникални екземпляри! Не чак да започвате там работа, ама поне на интервю си заслужава да отидете.

Защо ли не се изненадвам...и аз бях на интервю. всичко мина перфектно, че и отгоре. Но после нещо се спотаиха-трябваше да се обадят, трябваше да се разберем кога започвам, но трай си ако нямаш работа. Ни зов ни стон, а господина беше толкова настоятелен. Все едно ... явно всяко зло е за добро. Като гледам хубавото е само местоположението на офиса :)
Нямам мнение за повечето критерии, но нямах възможност да ги оценя...

1 точка

Шантава работа.Преди да започна, за съжаление не намерих сигурен източник на инфо за обстановката там.На интервюто всичко беше ок, ама после...леле! Заставен си да подпишеш договор граничещ с незаконното, отделно никой не сътрудничи, а се очаква да възродиш бизнеса.
Но не съжалявам - то не бяха порицания и обиди, на всичко отгоре те изкарват и лъжец, назначават те на една позиция, " перспективна", но ако не си премълчаваш и не свеждаш очи, си неудобен, намалят ти заплатат без обяснение.Накрая си виновен, че някой е станал сутринта на криво...и да те няма от утре. Не знам кой е останал там повече от полувин година. Винаги трябва да има изкупителна жертва и тя винаги е последният назначен :)
Оказа се, че има доста опарили се и вероятно ще се включат да потвърдят :)Смешни са, мдаааа.