Ел медиa /img/frontend/nomap.png"

Днес бях на интервю в фирмата.Такова добро отношение и отделено време не ми се е случвало до сега. Незнам дали ще ме изберат, но ще съм супер щастлива ако ДА! стискам си палци:))

Доста противоречиви мнения,но като че ли повече са положителните.Разгледах сайта им и ми хареса,местоположението на офиса също е добро ,поне за където аз живея,но не съм ходила дотам.Утре съм на интервю за рекламен агент.Някой може ли да обясни повечко за работно време,заплащане и работата като цяло?Вече си патих от некоректни работодатели и ще съм ви благодарна !

Ще споделя своето мнение за фирмата. Първо бих искала да кажа, че аз лично през целия си трудов и личен живот не съм срещала по коректен човек от нашата управителка. Във фирмата има ясни правила, екипа, които работим в момента е само от страхотни хора. Аз лично не разбирам защо когато един човек вече не работи в една фирма трябва да злослови по нейн адрес. Обикновено на интервюто всичко се разяснява много подробно (така беше при мен преди повече от пет години). преди да започна работа бях наясно, че това е фирма в която има правила и те трябва да се спазват. беше ми ясно, че ще е трудно, но през цялото време срещах разбиране и подкрепа не само от страна на нашата управителка, но и на нашия рекламен мениджър. И двете са до теб докато не се предадеш сам или не се окаже, че си се надценил. Нашата работа е свързана с работа с клиенти. А клиента е цар и това не трябва да го забравя нито един търговец или служител. Ние имаме прекрасни издания, но без правилния подход и работа с клиентите, без реда и организацията успех няма да има. На това ме научиха в ел медиа. да не се предавам, да уважавам клиентите за да ни уважават и те. И резултатите са на лице. Искам да кажа на хората, които са писали глупости само едно дано си намерите работодатели, които да ви търпят недоволни, мрънкащи и неразбиращи. Пожелавам ви намерите вашата фирма. Но моля първо погледнете в себе си. Не винаги другите са ни виновни.

За мен лично Ел Медиа е фирма с положително отношение към служителите си. Усилията на шефовете ни са насочени към създаването на много добри условия за работа. Работя вече няколко години във фирмата и аз лично срещам разбиране и уважение. По отношение на възнаграждението ще кажа, че ако работиш с желание резултатите няма да закъснеят. Системата е коректна и мотивираща. Наличието на правила също много ме радва. И накрая ще кажа, че в Ел Медиа работят страхотни хора.

Аз също работех там и честно казано съжалявам за това. Абсолютно поддържам мнението на "Анонимус". Честно казано фактът, че си позволяват да злословят срещу свой бивш служител, който не може да се защити, също е проява на слабост, малодушие и безсилие от страна на Ел-Медиа. Съмнявам се, че "Анонимус" съжалява, че не работи за шефка, способна на такива заядливи злобни коментарчета. Не искам да знам как се изказват по мой адрес. Този служител се беше аргументирал доста добре и моето мнение е същото за екипа и това показва защо фирмата не издържа на конкуренцията на други подобни издания, които няма да споменавам сега.
А този сайт е именно за това. Всеки да изкаже отрицателно мнение от дадена фирма, от която е разочарован по някакъв начин. Защото работодателите в България са се самозабравили.

ЕЛ МЕДИА е една супер фирма, уважаваща и ценяща своите служители! Да не говорим за страхотните условия, който предлага новия ни офис в една от най-престижните сгради на София :) Доволна съм, че работя тук, харесвам си работата и условията и мисля да продълвам и в бъдеще ...

Разбирам, че излиянията на бившата ни колежка Йони са породени от огорчението, че не работи вече тук. Да, ама ние не търпим тук хора без професионални качества и със заядливо поведение, sorry :( .... Как за 3-те месеца дето работи тук не разбра дори, че името на фирмата е с А на края - а не с Я, преди да почне да плюе по сайтовете. И това ми било дизайнер ...

Работех там преди няколко години. Дезорганизацията е пълна. Всеки си върши работата както знае и както може, т.е. с две думи не я върши. Имат навика да се "изхвърлят" (извинете за думата, но е точна) в началото, имам предвид на интервюто с кандидатите, защото за тях саморекламата е мото. За съжаление, след първия месец там, истината блесва и става ясно, че нещата никак не са само хармония, доброжелателство и качество на работа, както шефката ги представя.
Ако пиатате мен, не ходете там. Работна ръка им е нужна в определени периоди на годината, а не през цялото време. Опират до наемане на нови хора в периода от юни до септември, и от януари до март, защото тогава издават дебели каталози и не е ясно дали след като им мине "зора" няма да станете просто още едно гърло, на което трябва да се дават грешни пари и безскрупулно да се отърват от вас. Естествено ще го направят елегантно, създавайки ви непоносима работна среда, за да ви прекипи и сами да си тръгнете.

1. Работна среда.
Аз работех във фирмата преди доста време, но не смятам, че нещата там са се променили към по-добро от гледна точка на организация и компетентност. Налагало се е да показвам съвсем толерантно грешките на колегите си, от които грешки страдаха те самите и цялостния работен процес, но нямаше никакъв ефект. Повечето от служителите там не са работили другаде преди да постъпят в Ел медия и тепърва се учат как се работи, което се случва между разговорите за мода и гримове. На всяко работно място има периоди на голямо напрежение и по-спокойни. Но в Ел медия нещата наистина излизат извън контрол, когато месеци наред няма нищо за правене и накрая ти се стовари работа за няколко месеца, която трябва да се свърши за две седмици. Всяко нещо изисква определено технологично време.
2. Заплащане.
За заплатите нещата са относителни. На пръв поглед може да се заблудиш, че са те оценили добре и са ти определили добро заплащане. Но в последствие се оказва, че за определената ти заплата съвместяваш няколко длъжности и съответно разбираш, че е крайно недостатъчна и им излизаш на безценица. Все пак трябва да оценим и факта, че за малка фирма (20-40 човека) е нормално един човек да върши работата на много.
3. Развитие.
Ако си човек на рутината и креативността не е твой приоритет, то тогава може би си попаднал на точното място, защото там целта са бързооборотните реклами. Идеите са на заден план, ако изобщо има време за тях. Но времето никога не стига.