Мелон България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Мелон България ЕАД

А какво ще рече позицията operations officer? Какво се изисква? Какво се прави, с кой се работи?

Е няма как да не се разпиша тук:
просто уникални са, ходих на интервю, там един гърк и една недо**** HR-ка (съжалявам за откровенноста но жената няма търпение и за операторка на обаждане за такси). Отидох в "Новия" им офис. Прегражденията вътре са такива че едва се набутах в една микро мийтинг зала с размера на 4 телефонни кабинки. Оттам ме гледат и ме разучават с поглед. Като разбрах че ще съм момче за всичко и разделих мислено задълженията за 4 човека в 1 попитах за заплатата  и не ми се отговори конкретно казах на така търпеливата дама че няма смисъл да си губим времето и да им обяснявам какво мога да правя и какво не мога.
А заплатките са малки но стабилни - каква стабилност ти дават 500 лева?! може би да се откажеш от всичко и да останеш на улицата :) защото квартирите които са по добри от на улицата са над 500 лева на месец.
Впечатленията са същите като да отидеш на театър и да видиш шоуто на слави

Думата БОНУС в тази фирма се споменава редовно,но БОНУСИ НИКОГА НЕ Е ИМАЛО!!!Гърците се възползват от балъците и ги товарят яко.
  Работи се 6 на 1 за жалки пари.Не се лъжете за постоянна работа е АБСУРД.
  За нещо временно за месец-два...колкото да не е без хич докато търсиш друга работа може.

Виждам, че не са пускани от скоро коментари, затова ще напиша, това което ми казаха.
Бях на интервю и мениджъра от "Човешки ресурси", който ме интервюира ми каза какви са условията.
Същината на самата работа е да се обаждаш на длъжници на банки, мобилни оператори и т.н., които са закъсняли с плащанията си. С този разговор им напомняш да извършат плащането.
Пет-дневна работна седмица, с опция за работа в събота(когато има повече работа). Работата е на смени, които се редуват през седмица: 1ва смяна от 08:30 - 17:00, 2ра смяна от 12:00 - 20:30.
Обедна почивка 40 мин., плюс 10 мин почивка отделно.
Работата е в нов офис, в офис сграда в Западния парк, точно до метростанция ЗАПАДЕН ПАРК, в сградата ЛАБИРИНТ.
Самата работа представлява нещо от сорта на call center, където всички служители работят в общ офис, разпределение на общо бюро с преграждения.
Звъниш на хора, които са си просрочили плащанията, работиш със слушалка и с техен софтуер, в който се описва всичко с всеки длъжник.
Твърдата заплата е 450лв, с опция за бонуси, взависимост с колко хора си разговарял и какъв е ефекта от разговора, дали някой си е пуснал плащането. Заплатата се изплаща на всеки последен работен ден от месеца по банков път, като бонуса с месец закъснение.
Бонуса е с месец закъснение, т. като преведените плащания се обработват няколко седмици и крайния резултат излиза след изплащането на заплатата. Самият бонус се определя по тяхна схема, като най - малкия варира между 50-100лв.
Положителни страни: Работиш сред много хора, удобно е за транспорт с метрото, фирмата поема разходите по транспорт (изваждат ти карта), офис сградата е на хубаво място, имаш платен отпуск 20 дни от годината, легална фирма.
Отрицателни страни: 90% възможност за работа в събота, малка твърда заплата, малки бонуси, неудобно за редовни студенти, или за хора които искат да мързелуват.
Работата според мен е подходяща за хора, които в момента нямат други алтернативи, за студенти на задочна форма на обучение, за млади хора.
Лично аз, мисля че не е лоша работата, но твърде ниско заплащане и малки бонуси.
Имайки предвид, че ако работите на място на което изискват по - голяма квалифицираност, или език ще Ви дадат около 500-600 лв, не си струва да започвате там.
Надявам се, да съм помогнала на някой, който го чете, или ще прочете. :)

определено като прочетох мненията на хората които работят там  се разколебах да ходя на среща с тея .за 450 лв-6 дена даботна седмица -абе тея в ред ли са????????май не!

Заплата: 450лв. Евентуално може бонус, но по-скоро не! Раб.време: чудесно - 6 дни в седмицата, вкл. до 19.30!!
Дори не си правят труда да има ваучери за храна или карта за градския транспорт както повечето фирми се опитват да ни замажат очите.
Ще поправя една от изказалите мнение по-долу - НЕ наемат студенти (защото трябва да сте им на разположение нон стоп)
Не може да се отсъства повече от 20-те работни дни (без платени отпуски, без болнични!!) Е, кажете ми това на какво прилича??!!
Тотална експлоатация!!!

Отношението във фирмата не е чак толкова лошо,попадала съм и на по-лоши работодатели.Не може да се отрече,че ..... доста стресира всички с поведението си.Може би си мисли,че така е много страшен,но греши.Ако се държи поне малко като човек,а не като господар на фирмата ще спечели повече симпатии.Вярно е че има такива дето му се подмазват за да се издигнат и успяват.Работното време е добро, с изключение на това,че те карат едва ли не на сила да работиш и в събота, за да се докаже фирмата пред банките с който работи. И ако преди в събота се работеше на половин работен ден, то сега цял ден не ти мърда. И какво се получава работното ти време не е както по договор 5-работни дни, а 6. На тези на които им предстои да започнат работа във фирмата пожелавам успех, не е чак толкова страшно,бързо се свиква с материала.

zdraveite.azotidox na intervu i re6ix 4e tazi firma e absurdna.nemoje da mi kajat 4e tabotnoto vreme e do 9 i da mi davat 450 lv a i sabota i nedelq da se raboti aide firmata e na vazlovo mqsto no i ti davat karta.

samo 6te kaja 4e zaplatite sa po dogovarqne i po simpati4nost ako moje6 da se pazari6 6te si dobre ako ne 6te tarpi6 vsi4kite pri6tevki na graka

Понижили са Ками???
Защо бе хора.
Тя е готин и разбран човек.
А за Коста мога да кажа,тоест искам да кажа че е .... и т.н. но видях с очите си как си притече на помощ на една бивша колежка която се почувства много зле.Даже човекът повика линейка.Е сами кажете дали мога да кажа нещо лошо за него.