Ролмакс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, Константин Величков, 34, ет. 3, ап. 18&markers=Бургас, Константин Величков, 34, ет. 3, ап. 18

Ролмакс ООД

az mislq n,che nqma nito edin chovek koito da si razbira ot rabotata v tazi firma !

Не мога да разбера как такива фирми изобщо се развиват. Един човек от екипът им не може да даде адекватно обяснение на конкретен въпрос, Прехвърлят си отговорността от човек на човек. Не бих посъветвал колеги да работят с тях.

Мисля, че това е една просперираща фирма. Шефовете са много разбрани хора, които винаги са готови да помогнат на служителите си. Може на сайта да пише, че има много управители, но всъщност това са само длъжности. Като цяло няма проблем с колегите, управителите, със собствениците и най-вече с комуникацията. Политика на фирмата е всички да работят на едно ниво (служители, управители, собственици) за да се пренебрегне иерархията и нейните негативи.

Фирмата е много стабилна, развива се прогресивно. Работната среда е приятелска и лишена от напрежение. Всеки може да се обърне директно към шефовете и да разчита на тяхното приятелство и подкрепа по отношение на работата и в личен план. Колектива е от млади и интелигентни хора с амбиции и професионално отношение към работата. Заплащането е добро с бонуси в зависимост от свършената работа. Понякога работата е много и се работи извънредно, а друг път -не, но мотивацията на всички е много голяма.
Работната среда - е това са складове все пак, има какво да се желае.
Като цяло във фирмата има голям потенциал за развитие, стига да сте амбициозен и креативен.

Непоносима работна среда! Както можете да видите във сайта, всички са управители, помощник-управители, управители склад. Абе никъде в никоя фирма няма толкова управители на едно място, за 2-ма работници в склад. Лична хигиена на колегите под 0-та.