Пулсар ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Пирин 44 А&markers=София,ул. Пирин 44 А

Пулсар ЕООД

Аз също веднъж попитах и занесох СВ там, но ми казаха, че не търсят хора и, ако търсят може да ми звъннат, но не са ми се обаждали също би ми се искало да работя там, но след като не търсят служители няма как да стане, но това е доста странно при положение, че се отварят нови молове, в които има магазини пулсар, а никога не съм виждал тяхна обява, че търсят служители нито в джобс, нито на сайта им, което ме навежда на мисълта или, че убочават персонала и се държат добре с него и заплащанет може би е на ниво, та за това работниците си остават там с години не е като в хранителните вериги, които сменят хората си като носни кърпи или вторият вариянт е да назначават само познати и хора с връзки и служителя в магазина да ти казва, че не търсят хора за да не си изгуби работното место, което е доста егоистично, но все пак!

Аз доста често пазарувам в пулсар които се намира в мола до станция Опълченска и съм изключително доволен от обслужването и от фирмата.Много бих искал да започна работа в пулсар но всеки път когато пазарувам питам дали случайно се търсят служители и всеки път ми отговарят че за сега не и ако има обява за работа то тя ще бъде поставена в джобс.Почти всеки ден гледам за работа в джобса и проверявам и пулсар но не откривам обяви и за това реших да пиша тук. Надявам се да получа отговор ако случайно търсите хора благодаря много.Фирмата е страхотна продължавайте в същия дух :)

преди 1 седмица влизам в един магазин на пулсар защото търсех Rome Total War те казаха че, я нямат.Аз казах добре но знаете ли къде може да я продават.А те отговориха : ходи си търси аз какъв съм ти откаде да знам

Една фирма, която заслужава коментар. Лидер на пазара с голям опит в работната си сфера. Лично аз като служител съм доволен и радостен, че работя в Пулсар ЕООД. Фирмата ме научи на много неща и изгради доста добри черти в моят живот, които ще ми помогнат в предстоящото ми професионално развитие. Мисля, че винаги са били точни към мен и колегите ми и винаги работната среда е била на високо ниво. Според мен фирмата е допринесла много за развитието на game културата в България и винаги ще се стреми нещата да се подобряват за в бъдеще.

Загубих доверието си към тази фирма, когато един от нейните служители, подвизаващ се под прякора МусТаКаР ме "изгони" от форума, заради манипулиране на някакъв конкурс, което не беше извършено от мен а от трето лице, мислещо, че ми прави добро.
Цените наистина са високи, може би прекалено високи. Повечето от продуктите, които предлагат могат да бъдат закупени на много по-ниски цени от други места, чиито названия няма да споменавам. Също така, времето, което минава в чакане на компетентен отговор от страна на повечето служители чрез интернет, при използване на e-mail или форума е много.
Има служители на тази компания, които уважавам много, но те се броят на част от пръстите на едната ръка.

Цените са супер високи. Същата стока може да бъде закупена доста по-евтино от Технополис или през интернет.

Дайте си мнението за тази фирма.