АББ Авангард АД /img/frontend/nomap.png"

АББ Авангард АД

Искам да попитам за условията на работа, възможност за развитие, работна среда. До колкото прочетох предходните коментари останах с впечетление, че под ръководството на този г-н Йонков условията не са били добри, дали има промяна след неговото отстраняване?
Благодаря!

Интересувам се от пусната обява във www.jobs.bg за IMS and OH&Resposible на АББ България в Севлиево. Бихте ли дали информация за, отношение на мениджмънта към служителите, работна атмосфера, заплащане, перспективи за развитие.

Аз съм авторът на първото мнение. Не мога да се въздържа да не се включа пак. МАХНАХА ГО ТОЗИ ДИРЕКТОР ЙОНКОВ! Никога не съм вярвала, че ще доживея този момент. АВВ доказаха, че все пак това, че си Директор, не значи, че си хванал Господ за шлифера! Браво на хората, които не се отказаха и го доведоха докрай! Това стана в резултат на вътрешно разследване във фирмата, което започна миналия май. Съмненията бяха за злоупотреби, незаконно присвояване, рушвети и др. незаконни нещица. От 23.02.2010 г. това вече е факт. Велик момент за българската демокрация! Една китайска поговорка казва (по памет): "Ако останеш достатъчно дълго до реката, ще видиш трупа на врага ти да минава покрай теб"! Е, видяхме го! Надявам се......

Г-н Йонков,нямям думи за вашето безхаберие!!!!! То бива търпение ама чак толкова не е на добре!!! Определени хора на високи длъжности трябва незабавно да бъдат уволнени защото се хвалят насам-натам че никой неможе да ги бутне,още по малко вие!! Те ви подвеждат Г-н Йонков и ви правят за смях зад гърбът ви!!!! Тези хора са в ущърб за развитието на Фирмата и в особенно голяма тежест заради некомпетентността си!!!!Дайте път на млади и нахъсани за успехи хора и премахнете тези вредни и неможещи хора на високи длъжности от всички отдели!!

Фирмата не е толкова лоша .Има хора от които можеш да научиш много неща, но за съжаление няма никаква преспектива за развитие, тъй като всички началници са от връзкар нагоре и колкото да бачкаш никой няма да ти го признае.Но за първо работно място в трудовата дейност на един млад човек не е толкова лошо.Заплащането за град като Севлиево е добро.

Аз съм с добри впечатления от фирмата. Може би защото не се задържах дълго. Като се има предвид, че тогава бях току-що завършил и нямах никакъв стаж, беше голям късмет, че ме взеха. Там е много добро място за стартиране на кариерата - пращат те по-разни обучения, курс по английски безплатно, командировки. Като понатрупаш опит, обаче, БЯГАЙ! Началниците са все връзкари, няма перспектива за развитие, и да си скъсаш задника от работа, няма да те оценят! А и заплатите не са високи! Е, като за Севлиево бива!

Поздравления за Десислава Арсова за за точната оценка на АББ Авангард

Представянето на фирмата ни в настоящия сайт е с цел обратна връзка от бивши и настоящи служители. Надявам се да успеете да се абстрахирате от присъщата за всеки субективност и да публикувате искрени впечатления и максимано обективни мнения. Разбира се, бихме се радвали и на препоръки от Ваша страна, които ще ни помогнат да направим АББ Авангард един предпочитан работодател.
За което предварително благодаря!

Смятам, че АББ Авангард е добро място за работа в Габровска област - и като условия за работа и като привилегии. Имайки предвид факта, че компанията е част от концерна АББ, който има офиси в повече от 150 страни по света, тя е добра предпоставка за бъдещо развитие. Разбира се, причината за напускане при всеки е различна и в голяма степен субективна и мненията могат да варират по цялата скала на оценка. Аз лично напуснах, тъй като ми се наложи смяна на местожителството, иначе, као цяло ми харесваше да работя за АББ.

Това е фирма, където връзкарството е издигнато в култ. Само солидните връзки са начинът да те държат на работа (може и да не работиш на практика) или да постигнеш нещо. Другият вариант е да си близък с шефа. В противен случай те чака съдба на работна мравка.
Начинът, по който ме принудиха да напусна, и отношението, което получих, са едно от най-големите ми разочарования въобще.
Крайно време е митът за Севлиево за умре. Нещата отпреди 10 год. се промениха.