" Аладин - Техноклима " ООД /img/frontend/nomap.png"

" Аладин - Техноклима " ООД

Тази фирма е под всякаква критика,заплатите са ниски а и на всичкото отгоре работното време е ненормално аз работих с тях и ме изгониха за пълни глупости за да нагласят приятелката на касиерката пълни измамници неми изплатиха и парите които имах да взимам бягайте от тях.

Повече от ясно е, че първите 2 мнения са писани от ръководството на фирмата. Не се излагайте така, бе хора!

Като клиент на фирмата, мога да кажа само едно - страхотни момчета. И са бързи, и са ефективни, и работят съвестно. Вече за трети- четвърти път ползвам техните услуги и ще продължа да ги ползвам и за вбъдеще. МОЖЕ ДА СЕ РАЗЧИТА НА ТЯХ, РАБОТЯТ СЪВЕСТНО, ПОЛЗВАЛ СЪМ И СЪВЕТИТЕ ИМ ПРИ ПОКУПКА НА КЛИМАТИК ОТ ТЕХНОМАРКЕТ, А В ОФИСА СЪТРУДНИЧКИТЕ ИМ СА ТОЛКОВА МИЛИ! ВЪОБЩЕ - МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ, ЧЕ ТАЗИ ФИРМА РАБОТИ С ЕВРОПЕЙСКИ РАЗМАХ И ИМА ПОДХОД КЪМ СВОИТЕ КЛИЕНТИ.

Изключителен екип, много творческа работна среда, висок професионализъм от страна на ръководители и колеги. Радвам се че работя тук.

Трагедия-я-я-я-я-я..... Тази Тихата, явно работи някаде другаде!!!!! Бягайте далеч от тази фирма!!! Който се е хванал там е съжалявал !!! Нищо не е както трябва,нито работното време, нито заплащането на допълнителното време, Винаги има какво да ви накарат да плащате(глоби), никакво отношение към работниците......... изобщо ТРАГЕДИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Аладин-Техноклима е добре развиваща се и просперираща фирма.Заплащането е на супер ниво,такова не всяка фирма даваи най важното никога заплати не закъсняват,те са си точно на определения ден.Свободното време е много, и в него не се нарушава личното пространство на човека.Работната среда и колектива е с висок професионализъм и страхотна взаимозаменяемост.В голяма част от банките служителите имат привилегия и ползват по нисък лихвен %,защото са служители на Аладин-Техноклима.