" Аладин - Техноклима " ООД /img/frontend/nomap.png"

" Аладин - Техноклима " ООД

поскоро съвет към колегите. зада бъде клиента доволен дръжте се към него като със цар ЗАЩО ЛИ зощото от него зависи вашето възнаграждение и80% от рекламата за вас .
до сега във моята практика клиента 70на100 е предлагал точното място за монтаж на климатика макар и трудно изпълнимо ние сме длъжни да уважим желанието на клиента желанието на клиента е закон за нас
спазваите това и бъдете сигорни че от десет фирми на пазара ще бъде избрана вашата УСПЕХ. погледнете  мнението  за стара  загора  така се работи.

работих в аладин достата4но дълго време знам им вси4ките бакии но като мал4иш си им много хубав ,по4неш ли да им противори4иш те уволняват и то дисциплинарно и не ти и плаштат заплатата и капарото което ти е ударжано.Не сам само аз има и много други.Призовавам вси4ки потарпевши да се присаеденят кам нас 4рез сада да си полу4им далжимото.АКО някои иска да пише на emeil nedovolnite_ot_aladinabv.bg.Докога ще бадем БЕЛИ РОБИ призовавам ви присаеденетесе .

Явно хората от офиса си нямат друга работа (а то това е ясно след като фирмата в момента е във финансов колапс) и за това пишат такива хубави работи. Но фирмата е под всякаква критика и не си заслужава да се захващате с тях заплатите са мизерни плюс това само се чудят за какво да ти направят глоба хората не са взимали заплати от незнам колко месеца последния път когато бях пред касата имаше около 250 човека по голямата част уволнени без причина (просто защото фирмата не може да им плаща защото няма работа) други с толкова глоби колкото няма да им стигне една заплата ^ ^ колкото до сервиза за климатици 50% от екипите разбират какво правят другите по-добре да не ви се падат но след като изгониха повече от половината имате по-голям шанс да ви се падне някои разбиращ ако са останали такива :)

не се хващаите последните няколко месеца не са ми плащали заплата,не вращат капарото което отдържат.Не спазват договорите си,превилегии няма,работното време е ненормирано.Бавят максимално документите при напускане .Управителите им за нищо не стават и т.н.Абе общо взето фирмата е под всякаква критика.

Хора не се хващайте на лъжата голяма е тя.Работното време е критично,заплатата още повече,работата е да повръщаш по цял ден от простотия на администрацията и всичките служители.

Не си и помисляйте да започвате работа там. Стойте далеч от тази фирма. Ще ви скъсат нервите.

Хора, стойте далеч от тази фирма !

За фирмата като цяло не знам, но в Стара Загора работят съвестно хората. Обадих им се че ми е повреден климатика, жената там на телефона, веднага прати хора да го видят, отстраниха ми повредата, оставиха ми документ и за ремонта. Изобщо -коректно си свършиха работата момчетата. Много съм доволен. Да не дава Бог -отново нещо да ми се развали климатика, пак на тях ще се обадя. И две дружки и те към тях се обърнаха и са много доволни. Е, малко почакаха - няколко дена, докато дойдат и намерят частите, но ги оправиха.( А преди това викали други сервизи- само им взели паричките)не направили изобщо нищо. Така че да - от сервиза в Ст. Загора - много съм доволен. И приятелките ми и те. Сега лятото ще си слагам още един климатик - със сигурност тях ще извикам да ми го монтират. Много съм доволен.

Заплащането е добро,средставата са напълно достатъчни за преживяване в условията на българската икономика.Отношението на Управтеля към служителите е перфектно.Администрацията си върши съвестно работата,а отношението към клиентите е прекресно.Монтажниците работят на пълни обороти,много са съвестни и изпълнителни.Атмосферата в офиса е непринудена,личи уважението,което имат помежду си работещите там.

Много стриктно е заплащането не са забявяли и един ден дори ,има възможност за аванс в много широки граници.На ниво управители и собственик има необходимото уважение,офис сътрудниците обаче са трагични,некомпетентни,невъзпитани,нагли и ............тн.Привилегии имаше едно време към ОББ вече не е така.Сравнително сигурна работа спрямо други фирми в бранша.Масово се злоупотребява с работното време и дните за почивка,ако искате график за предстоящите почивни дни две седмици предварително е "прекалено рано " а една седмица "прекалено късно".Възможност за развитие има,стига да има желание за работа.В много по-голямата си част колегите са отзивчиви,и коректни.Работната среда е доста хаотична и дразнеща благодарение на офиса,нямат синхрон помежду си и това рефлетира върху монтажниците.Редовно се бъркат адреси,задачи или пък се искат противоположни неща през буквално 5 минути.